איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה

לפני שבכלל בוחרים להגיש תביעה לפיצויים מגרמניה, יש מספר קריטריונים שצריך לעמוד בהם על מנת לעבור את התהליך בהצלחה. על ניצול השואה להוכיח כי שהה ועבד בגטו מוכר בגרמניה ולאחר מכן הגיש בקשה לביטוח הלאומי הישראל לאחר שנת 1975, אפריל.

חשוב להבדיל בין פיצויים מתמשכים לבין מענקים חד פעמיים שניתן לקבל מגרמניה, כמו למשל על עבודה שבוצעה שלא בכפייה. כך שאם אתם רוצים לבדוק לעומק בדיוק מה מגיע לכם, זה יהיה קריטי שתתייעצו עם חברה שמתמחה בטיפול והגשת תביעה לפיצויים מגרמניה, כך שיוכלו לבדוק את כל הזכויות שלכם במקרה הזה.

תבדקו בדיוק מה מגיע לכם

יש לא מעט מקרים שבהם ניצולי שואה מופתעים לגלות שמגיע להם פיצויים מגרמניה שהם לא חשבו עליהם בכלל. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שיש לא מעט פיצויים שמגיעות מהמדינות שבהן התרחשה השואה, וגרמניה בין היתר. כך שחשוב מאוד לבדוק את כל הפרטים בליווי מקצועי על מנת לברר בדיוק מה מגיע לכם.

אם רק תקדישו מספיק זמן על מנת לבחון את כל הפרטים החשובים ולראות האם אתם זכאים לקבל פיצויים, אנו בטוחים שזה יוכל לאפשר לכם להיות בראש שקט ובידיעה שאתם לא מוותרים על כסף חשוב שמגיע לכם. כך שאתם רק צריכים לפעול ללא דיחוי ובעזרתם של גורמים מקצועיים שיוכלו לעזור לכם.

פונים לחברה מקצועית בתחום

אל תנסו להגיש את התביעה לפיצויים בעצמכם בלבד, שכן אתם עלולים לעשות את הדברים בצורה שגויה ובכך להפחית את הסיכויים שלכם לקבל את הפיצויים. כך שאם אתם לא רוצים להגיע למצב שבו רק בגלל שלא התנהלתם נכון עם גשת התביעה לא תקבלו את הפיצויים, יהיה כדאי לכם לפנות אל חברה מקצועית בתחום.

כתוב/כתבי תגובה