איך לפלפל את חיי המיטה שלכם

איך לפלפל את חיי המיטה שלכם

יחסי מין זה דבר כיף ומהנה והוא מקרב בני זוג יותר ויותר אחד לשני. ובכול זאת, ככל שאנו מתבגרים וככל שמערכת היחסים הופכת לשגרתית: כך הופכים חיי המין לפחות מעניינים משום שהשגרה השוחקת, ושאר סיבות: הופכות את יחסי המין לפחות מרגשים או תכופים. עם זאת, תחזוקה נכונה של חיי המין ושל הזוגיות שלכם, יכולה לשנות את המצב הזוגי והמיני שלכם. אז כיצד מפלפלים את יחסי המין? הנה כמה טיפים טובים:

דברו אחד עם השנייה/ השני

שיפור של מצב כזה או אחר מתחיל משיחה כנה. נסו להבין מה הופך את הסקס לשגרתי ומה יכול לשפר אותו. חלקו אחד עם השני פנטזיות מיניות ודברו על הרצון לקיים יותר יחסי מין או להפוך אותם למעניינים. שיחה טובה שנועדה לשפר את חיי המין – תסייע לכם להגיע אל המטרה. 

רכשו אביזרי מין 

אביזרי מין יכולים לשפר משמעותית את הזוגיות שלכם. בחנויות סקס יש אביזרים שמיועדים גם לגברים וגם לנשים ויכולים לאפשר עונג מושלם ויותר ריגוש בעת קיום יחסי מין. באתרים של חנויות סקס תמצאו מגוון רחב של אביזרים החל מדילדו או ויברטור, עד לציוד סאדו מאזו, טיפות חשק להעלאת החשק המיני, ספריי השהייה לזקפה ארוכה יותר ומגוון רחב של מוצרים שאפשר לבחור. 

צאו לדייט

כדי לתחזק את הזוגיות חשוב מידי פעם לצאת לדייט. כן ממש כמו פעם, בפגישות הראשונות. צאו לבר או למסעדה, צאו להפסקות צהרים משותפות, רקדו במועדון וארגו פיקניק בחוף הים או בכר דשא ירוק. היציאה תעורר את הרגשות הישנים של התאהבות והתרגשות.  

פנטזו אחד על השני

נסו לדמיין מצבים מיניים שבהם בני הזוג ישתתפו. בעזרת דמיון עשיר, ריגושים חדשים וצעצועי מין: רבים יכולים לחזור להתרגש ממש כמו בהתחלה.
בקרו באתר של סופרטויז והתרשמו ממבחר צעצועי מין איכותיים!

 

כתוב/כתבי תגובה