איך לשדרג את הקורקינט שלך

כיום יש מבחר גדול במיוחד של קורקינטים חשמליים אשר מסוגלים לנוע טווחי נסיעה ארוכים ללא טעינה. הקורקינטים החשמליים עברו שינוי משמעותי בשנים האחרונות ולכן הם נמכרים בכמויות גדולות במיוחד. אנשים רבים מעדיפים להתנייד בכל רחבי העיר בעזרת קורקינט חשמלי וקומפקטי אשר יניע אותם במהירות המירבית אל עבר כל נקודת יעש שיבחרו בעיר. בשנים האחרונות חלו שיפורים משמעותיים בסוללות של הקורקינטים החשמליים עד כי כיום ניתן לנוע עשרות קילומטרים ללא צורך בטעינת הסוללה. כמו כן מהירות הקורקינטים עלתה משמעותית וכיום ניתן לנוע העזרתם במהירות מרבית של כ 25 קמ"ש בהתאם להגבלת החוק בישראל.

 

הכירו את כל השדרוגים החמים ביותר – שפרו את איכות ונוחות הנסיעה בקורקינט שלכם

אז במידה וגם אתם מעוניינים להתחדש בקורקינט חשמלי, חשוב שתכירו עוד כמה תוספות שתוכלו בעזרתם לשדרג את חווית הנסיעה שלכם. אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הקורקינט החשמלי לבין האופניים החשמליים הוא העמידה בעת הנסיעה על הקורקינט בהשוואה לישיבה בעת הנסיעה על האופניים. לא מעט אנשים בחרו להתחדש באופניים חשמליים בשל נתון זה המשפיע רבות על נוחות הנסיעה. אך חשוב שתדעו, כיום ניתן להוסיף כיסא מתקפל לקורקינט שלכם. כיסא מתקפל זה ישפר משמעותית את נוחות הנסיעה שלכם.

 

גלגלים מלאים חסיני פנצ'רים והוספת כסא לשיפור נוחות הנסיעה

שדרוג נוסף שחשוב שתכירו הוא החלפת הגלגלים של הקורקינט שלכם. כיום יש לא מעט גלגלים מלאים חסיני פנצ'רים אשר יאפשרו לכם לנוע בחופשיות על כל תנאי שטח ללא חשש מפציעות לגלגלים. שדרוג זה יבטיח לכם לנוע בחופשיות בכל מקום שתצטרכו ללא צורך לעצור את הנסיעה ולהרים את הקורקינט באזורים בהם יש חשש למסמרים, זכוכיות או חפצים חדים אחרים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס שמאות – איך נבחר קורס נכון?
היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של קורסים, אך אין שום ספק כי קורס שמאות נחשב לאחד הקורסים...
קרא עוד »
דצמ 31, 2020
ניווט ברכישות אביזרי יודאיקה: מציאת המוכרים הנכונים
האם אתה בשוק של אביזרי יודאיקה אבל לא בטוח לאן לפנות? הרשו לי לשפוך מעט אור על היכן לרכוש את הפריטים...
קרא עוד »
פבר 20, 2024
באיזה מקרים אפשר לתבוע נזקי גוף?
באילו מקרים ניתן לתבוע בגין נזקי גוף? לחוק יש הגדרה רחבה של מהי פגיעה בגוף. פציעות אישיות הן אלו...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023