איך תדע שייעוץ המשכנתא הולך להשתלם לך

יועץ משכנתא פרטי

כיום יש לא מעט יועצי משכנתאות פרטיים אשר מצליחים לחסוך ללקוחות שלהם עשרות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא. חשוב לדעת כי יש לא מעט מסלולים שונים של משכנתאות שהבנקים לא מעוניינים שתכירו. מסלולים אלה בדרך כלל אטרקטיביים במיוחד והיכרות עימם יכולה לסייע לכם להרכיב תמהיל מדוייק ומותאם לצרכים האישיים שלכם. יועץ משכנתאות פרטי אשר למד לעומק את כלל הנתונים הללו ידע להתאים עבורכם תמהיל מותאם אישית למניעת דוחק כלכלי במרוצת כל שנות ההחזר וכמובן במטרה להוזיל לכם עליות על ידי משא ומתן מקצועי עם הבנקים. אנשים רבים אשר בחרו לקחת את הלוואת המשכנתא עם יועץ המשכנתאות הפרטי מדווחים על הוזלה משמעותית בהשוואה להצעה שהם קיבלו שהלכו לבקש את ההלוואה ללא סיועו. 

 

התאמת תמהיל המשכנתא והכרת כל המסלולים האטרקטיביים ביותר

מעבר לכך, חשוב להדגיש כי יועץ משכנתא פרטי עוזר להתמודד עם כל הבירוקרטיה של הבנק. במקום לבזבז שעות ארוכות ואך ימים ארוכים בחיטוט רגליים בין הבנקים השונים, קריאת חוזים ארוכים ולא מעט חתימות, יועץ המשכנתאות הפרטי עושה את כלל העבודה עבור לקוחותיו ומגיע עם הצעות מסודרות. יתרון זה יחסוך לכם לא מעט זמן יקר והתמודדות עם בירוקרטיה ארוכה ומייגעת. כמו כן יועץ המשכנתאות הפרטי מכיר את התנאים שהבנק יכול לתת כך שהוא יכול לבצע משא ומתן הרבה יותר אפקטיבי מכם. 

 

חיסכון של עשרות אלפי שקלים בסך ההחזרים

גודל ההלוואה וכן פריסת השנים הארוכה גורמת לכך שכל שינוי קטן בתנאי ההלוואה יכול לבוא לידי ביטוי בעשרות אלפי שקלים חיסכון. לכן, ללא כל צל של ספק יועץ משכנתאות פרטי ומקצועי יצליח לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ובמקרים מיוחדים אף מאות אלפי שקלים. ראו לדוגמה חברה לייעוץ משכנתאות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?