אם יש לכם קצת כסף בחיסכון – תשקיעו בנדל"ן

אם יש לכם קצת כסף בחיסכון – תשקיעו בנדל"ן

כולם יודעים כי צריכים לחסוך, וכל אחד חוסך כפי יכולתו. יש כאלה שמצליחים לחסוך בחייהם מיליונים שאותם הם דווקא לא התחילו עם סכום כה גדול והתקדמו להם אט אט עם ביצוע של השקעה נבונה אחת אחרי השנייה.

מה הרוב המכריע של הישראלים כבר מבין? כי השקעה נבונה היא לא כזו אשר מניחה סכומים גדולים בתוך חיסכון או פק"מ, אלא השקעה שרוצים שהיא תביא לתשואה כמה שיותר גדולה עם כמה שיותר ביטחון וכמה שפחות סיכון, היא דווקא כזו אשר מתבצעת בסכומים שונים בתחום של הנדל"ן. גם בארץ, וגם ברחבי העולם. מוזמנים להתייעץ עם נדל"ן גרופ המומחים בתחום.

לא מחכים שמחיר הדירות ירד

למרות כל האזכורים לגבי האטה של משק הנדל"ן והקשיים שמנסים להציב במשרד האוצר כדי לבלום את הרכישות של נדל"ן לשם השקעה, עדיין מדובר בסוג ההשקעה שהכי קוסמת ליותר ויותר אנשים, ולא רק לעשירים שידם משגת לרכישה של בניין שלם ולא רק דירה קטנה.

למה זה קורה? דווקא מכיוון שאנשים לא מצליחים לגייס מספיק כסף לשם רכישה של דירה. אז הם מחפשים אחר אלטרנטיבה אחרת בתחום הנדל"ן שאיתה הם עדיין יוכלו להיות בעלים של נכס גם אם זה לא דירה למגורים, אלא השקעה בדירה שאותה הם מעמידים לאחר מכן עבור השכרה באזור זול יותר מהאזור שבו הם מתכננים לרכוש בסופו של דבר עם הרווחים, דירה לעצמם.

מחפשים השקעה שלבטח ערכה יעלה

אין מה לעשות, ארץ ישראל היא מאוד קטנה, ובכל אזור שבה בסופו של דבר אנשים יצטרכו לגור אחרי שאזור המרכז הממלא עד אפס מקום עם הזמן והבנייה שנעשית שם. עיני החכמים נשואות דווקא אל האזורים שנראים פחות אטרקטיביים, כי דווקא שם נמצאות עתודות הנדל"ן האחרונות עם פחות צפיפות ועם הרבה יותר סיכויים למצוא נכס עם קרבה אל אזור הים המבוקש.

החכמים כבר רכשו לעצמם כזו פיסת נדל"ן של מגרשים למכירה אשר ערכה הכפיל את השווי שלה, תלוי מתי נעשתה הרכישה והיכן. ערך הדירות לבטח עולה, כאשר ישנם מקומות שנמצאים בשיא הביקוש שלהם, וכאלה שנמצאים כרגע בסוג של צמיחה.

כתוב/כתבי תגובה