החלפת מסך אייפון 5 – כמה זה עולה?

החלפת מסך אייפון 5

נפל הטלפון ונשבר המסך, הוא פשוט הפסיק לתפקד, הוא נתקע או שקרה נזק אחר, כרגע לא כל האזורים במסך המגע עובדים ואי אפשר לקרוא את הטקסט על המסך כמו שצריך. זה מבאס אבל זה קורה לפעמים, במיוחד כשזה קורה בפעם הראשונה, עולה השאלה, כמה זה עולה?

אז כמה זה עולה?

מחירי החלפת המסך של האייפון 5 משתנים ממעבדה אחת למעבדה אחרת. אחד הגורמים המשפיעים על מחיר החלפת המסך לאייפון הוא אם המסך החלופי הוא מקורי או לא ואם לא אז האם הוא איכותי? כמובן שהמחיר הגבוה מבין השלושה יהיה של המסך המקורי, אך מומלץ תמיד להשתמש במסכים מקוריים או באיכותיים ביותר. מומלץ להתקשר אל מעבדת הסלולר בה תרצו לתקן את המכשיר ולברר אם יש את צבע המסך אותו תרצו להתקין.

אז כמה עולה להחליף מסך בפועל?

בסלולארי לי סוגר לך פינה בכתובת https://sogerpina.co.il/ המחיר הוא המשתלם ביותר בשוק, המחיר הוא כ- 150 ₪ כולל כל  הפעולות הנדרשות, פירוק של החלקים המחוברים אל המסך וחיבוריהם אל המסך החדש ועוד. את ההחלפה מבצע טכנאי מיומן בעל ידע רחב למגוון תקלות שקורות בעת החלפת חלקים בדגם זה. במקום מתבצעת גם בדיקה מקיפה לטלפון הנייד לפני מסירתו ללקוח לבדיקה האם יש נזקים נוספים שיכולים ליצור בעיות בעתיד הקרוב וכך למנוע ביקור חוזר תוך זמן קצר במעבדה. החלפת המסך מתבצעת במקום באופן מידי, תוך כחצי שעה תחזרו לשגרה עם מסך חדש וטלפון מתפקד.

דברים שחשוב לדעת על החלפת מסך לאייפון 5

ישנם חלקים שצריך להעתיק מהמסך השבור למסך התקין והחדש. למשל: חיישן פלט המגיע עם מצלמת הסלפי ומשטח חיבורים לאזור ששומעים דרכו בעת ביצוע שיחה באוזן. בהחלפת מסך לאייפון מעבירים עוד כמה חלקים חשובים כמו את כפתור הבית של המכשיר יש להעביר בזהירות ומקצועיות רבה אל פני המסך השני וחיבורו מחדש אל פנים המכשיר. עקב כל הפעולות הנדרשות להחלפת מסך בצורה חלקה, חשוב שאת ההחלפה יעשה רק טכנאי מיומן בעל ניסיון בהחלפות מסוג זה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה קורה אם מתדלקים דלק שגוי?
מחסור פתאומי בדלק במהלך נסיעה ליעד קרוב או רחוק מדליק נורת אזהרה ומחייב תגובה מיידית של הנהג. לכן יש...
קרא עוד »
מאי 26, 2020
סרט תדמית – מתי צריך את זה וכיצד יוצרים אותו?
סרטוני תדמית הפכו בזמן האחרון למבין הדרכים הטובות והיעילות ביותר לפרסם עסק, מוצר, שירות, יוזמה, או כל...
קרא עוד »
מאי 25, 2021
קורות חיים לרואה חשבון – כך כותבים אותם
ניסוח של קורות חיים לרואה חשבון זהו דבר שצריך לעשות בצורה חכמה ומדויקת וזאת אם תהיו מעוניינים להשיג...
קרא עוד »
יונ 07, 2021