דיו למדפסת HP

דיו למדפסת HP

דיו למדפסת HP נחשב לאחד מסוגי הדיו הטובים ביותר בעולם. זה שנים רבות שחברת HP מייצרת את החומרים שלה ברמה הגבוהה ביותר ואם פעם היא היית מייצרת בעיקר מכונות ביתיות זניחות, היום, אין משרד שאינו משתמש במדפסות או בפריטים של HP.

דיו למדפסת hp 

HP OfficeJet 3830 הוא הבחירה המושלמת למי שמחפש דיו למדפסת לשימוש במשרד מקצועי או בבית. יש לו יכולות הדפסה, העתקה, סריקה ופקס כדי לשמור על חיבור רציף. 

OfficeJet 3830 יכול להדפיס באמצעות חיבור קווי או אלחוטי באמצעות Wi-Fi או Wireless Direct להדפסה ללא חיבור לאינטרנט. 

בשימוש עם אפליקציית HP Smart, מדפסת זו מאפשרת לכם להדפיס ישירות מהסמארטפון או הטאבלט שלכם. זה גם תואם AirPrint לשימוש עם טאבלטים וטלפונים של Apple.

יתרונות מדפסת HP 

למדפסות HP יש מצב שקט אופציונלי לשמירה על רעש בכדי להפחית שיבושים בהגדרות המשרד והגודל הקומפקטי של מדפסת זו, מאפשר למקם אותו בכל מקום שנוח לכם. 

למדפסת זו יש אפשרות להירשם לשירות הדיו המיידי של HP או למילוי המחוונים של אמזון, כך שלעולם לא יגמר לכם הדיו. זה מגובה גם באחריות חומרה מוגבלת לשנה עם תמיכה באינטרנט 24/7. קראו בנושא באתר Comjet דיו למדפסת.

HP OfficeJet Pro 9015 

OfficeJet Pro 9015 החזק והרב-תכליתי, היא המדפסת הטובה ביותר של HP המיועדת למקצוענים במשרד ולבעלי עסקים קטנים. יחידה זו כוללת יכולות העתקה, פקס, סריקה והדפסה לביצועים מהשורה הראשונה ולא ממש משנה הפרויקט עליו אתם עובדים איתה.

OfficeJet Pro 9015 מצויד גם בפונקציות העתקה וסריקה דו צדדיות עם מזין מסמכים אוטומטי בעל קיבולת של 35 עמודים, זאת כדי להתמודד עם מסמכים מרובי עמודים במהירות ובקלות. 

מהירות הדפסה 

מגש טעינת המדפסת, הוא בעל קיבולת של 250 גיליונות ומהירות פלט של 22 עמודים לדקה, כך שתבזבזו פחות זמן בהמתנה לדברים שיודפסו ויותר זמן לעבודה. 

מדפסת זו מאפשרת לכם להסתנכרן עם Quickbooks, Google Drive ואפליקציות אחרות המכוונות לעסקים כדי לייעל את יום העבודה שלכם ולסיימו בלי מאמץ יתר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה אפשר לקנות עם ביטקוין?
בשנים האחרונות, ביטקוין הפך למטבע דיגיטלי פופולרי. ערכו עלה פי יותר מ-100 בחמש השנים האחרונות. קל לקנות...
קרא עוד »
מרץ 29, 2023
הדפסה על תיקי אל בד לגנים – זול ומשמח
נראה כי העידן של השקית פלסטיק, הוא כזה שכבר עשה את שלו. נכון להיום, יש כמות מאוד נרחבת של שקיות שבהן...
קרא עוד »
ינו 06, 2019
מסך LED מול מסך OLED: כל היתרונות והחסרונות של טכנולוגיות הטלוויזיה
החיים שלנו עברו מהפכה תקשורתית עצומה בשנים האחרונות, עם עלייתם של מוצרים מתקדמים טכנולוגית שהפכו...
קרא עוד »
פבר 06, 2020