איפה עושים הסרת שיער בלייזר בתל אביב?

הסרת שיער בלייזר בתל אביב

יש מכונים רבים שמבצעים הסרת שיער בלייזר אך הצוות המקצועי ביותר אשר מבצע את פעולות הללו,  הוא זה שממוקם בדיזנגוף סנטר בתל אביב, הכירו: הסרת שיער בת"א עם אמריקן לייזר.

סניף מרכזי בלב תל אביב 

שילוב של סניף מקצועי במיקום הכי טוב בעיר, הוא שילוב מנצח. ללקוחות מאד נוח להגיע לסביבת דיזנגוף סנטר כיוון שיש תחבורה ציבורית נוחה וגם חניון מתחת למבנה הסנטר. מי שנוח לו יותר להגיע לערים שסביב תל אביב בגלל אילוצי עבודה וכו', יש סניף כמעט בכל אחת מהערים הללו.

בסניף זה עובדים צוותים מיומנים אשר עוסקים בתחום זה כבר שנים רבות והם עברו הכשרה מתאימה ולימודים תואמים לתחום זה. הם מנוסים בעבודה זו ומבצעים הסרת שיער בלייזר הן לגברים והן לנשים מאיברים שונים בגופם. הפעולות מתבצעות תוך שימוש במכשור מודרני וחדשני, אשר מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות ולכן הטיפול אינו כואב למעט עקצוצים או צריבות ברמה מינורית.

בדיקת ההתאמה לביצוע הסרת שיער בלייזר 

בשלב ראשון המומחים בודקים כל לקוח כדי לוודא שהוא מסוגל לבצע טיפול מסוג זה. רוב הציבור יכול לבצע זאת אך יש חריגים שלא יכולים לבצע זאת כמו לדוגמה:

  • נשים בהיריון
  • נשים מניקות.
  • מי שלא מלאו לו 18, אלא אם הוא מעל גיל 16 והוריו אישרו זאת.
  • בעלי מחלות מסוימות.
  • מי שצורך תרופות ברואקוטן שמכילות ויטמין A אלא אם ביצעו הפסקה של חודש ימים.

כמות הטיפולים הנדרשים 

מי שמתאים לבצע הסרת שיער בלייזר, מתאם את סדרת הטיפולים (עם אמריקן לייזר הסרת שיער לצמיתות) אשר כוללת את המיקומים שבהם הלקוח מעוניין לבצע זאת. כמות הטיפולים נעה בין 20-5 וזאת על פי סוג השיער, העובי, הצבע, צפיפות הצמיחה והאזורים שנקבעו לסבב הסרת השיער.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

הסמכה לתקן ISO 9001
כללי
kobi

הסמכה לתקן ISO 9001

הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים בדרכם אל הטמעה מוצלחת של התקן הבינלאומי במלואו. תהליך

קרא עוד »
דירות להשקעה הונגריה
כללי
kobi

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך

קרא עוד »