מעבדת LEM – היסטולוגיה ופתולוגי

מעבדת LEM – היסטולוגיה ופתולוגי

במעבדת LEM מבצעים אבחון פתולוגי של רקמות או נוזלים שנלקחו מן הגוף, וזאת במטרה לזהות האם הן ממאירות. במצב שבו מזהים רקמות ממאירות, ניתן לפעול בהקדם ולהעלות את רמת האפקטיביות של הטיפול בחולה הסרטן, ועל כן יש לכך חשיבות מכרעת.

מעבדת LEM מחזיקה מערכות שמיועדות לעיבוד ופענוח מלא של כל הממצאים הרלוונטיים מתחום ההיסטולוגיה והפתולוגיה. בין אם אתם רוצים לעשות בדיקה באופן ישיר מול המעבדה ובין אם לעבוד מול דרך רופאים או קופות החולים, היא תוכל להעניק לכם שירות מצוין שיוכל לענות על כל הדרישות שלכם.

פונים אל המעבדה ישירות

אם תרצו לערוך בדיקה מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב בתור, אתם יכולים לפנות ישירות אל מעבדת LEM כדי לערוך את הבדיקה הרלוונטית עבורכם. במעבדה מתמחים גם בביצוע של בדיקות פאפ, משטח צוואר הרחם ואף HPV. במידה וחשוב לכם לבחור בטובים ביותר לביצוע הבדיקה עבורכם, אתם יכולים להיות בראש שקט כשאתם בוחרים בהם.

זה יהיה חיוני שתיקחו את הזמן שלכם על מנת לוודא שאתם אכן בוחרים נכון ולא מתפשרים באף אספקט על הבדיקה שתחליטו לעשות. כך תוכלו להיות הרבה יותר מרוצים וזה בוודאי יאפשר לכם לדעת כבר מהרגע הראשון שאתם שומרים על הבריאות שלכם ומבינים היטב את המצב שלכם.

תעשו את הבדיקה בהקדם

במצב שבו אתם חושדים בקיומה של מחלה, זה יהיה חשוב שתפנו אל מעבדה LEM כדי שהיא תוכל לעשות את הבדיקה הדרושה בהקדם האפשרי. רק כך ניתן להגיע לזיהוי מוקדם במידת הצורך ולהעניק טיפול הרבה יותר אפקטיבי. לפיכך זה משהו שאתם צריכים לשים בראש סדר העדיפויות שלכם, כך שתוכלו לדעת שאתם פשוט עושים את הדבר הנכון במקרה שלכם.

כתוב/כתבי תגובה