כרטיס ביקור לבניית ציפורניים – האם הוא רלוונטי בכלל?

שירותי מניקור, פדיקור, בניית ציפורניים וכו' הם שירותים שכיחים במיוחד. נשים רבות דואגות לאסתטיקה, ליופי ולציפורניים שלהן קודם כל בשביל להרגיש טוב עם עצמן וגם כדי לשמור על בריאות הציפורניים כמובן, לגוון בצבעים ובעיצובים השונים שיתאימו לסטייל הלבוש ועוד. מדובר לרוב גם בבילוי מהנה שכן בסך הכול מדובר בטיפולי יופי חביבים והזדמנות לדבר עם המטפלת ממש כמו חברה ולשוחח על כל מה שזז.

אם אתן מספקות שירותי מניקור, פדיקור, בניית ציפורניים ושירותים אחרים בתחום זה כדאי יהיה לדאוג לכרטיס ביקור מתאים שתוכלו לספק לחברות ומכרות שאתן נפגשות אתן ולהציע להן את השירות שלכם.

האם כרטיס ביקור לבניית ציפורניים עדיין רלוונטי?

כרטיס ביקור לבניית ציפורניים בהחלט עדיין רלוונטי. מאז ומתמיד כרטיס הביקור הייתה דרך נהדרת לפרסם כל עסק וכל עצמאי כך שגם במקרה הזה מדובר בדרך נהדרת להזמין את הנשים שאתן נפגשות עמן ליצור אתכן קשר. ניתן גם לעצב את כרטיס הביקור בצורה חכמה שתקדם ערך מוסף.

עיצוב כרטיס הביקור עם ערך מוסף

כרטיס ביקור לבניית ציפורניים, כמו כל כרטיס ביקור אחר, יכלול לוגו, תמונה או אלמנטים עיצוביים הקשורים לאותו התחום. כמו גם צבעים המתאימים ללוגו ולמה שאתן רוצות לשדר (לרוב יהיה מדובר בסגול, ורוד או משהו ביניהם). כאמור ניתן להוסיף מעט ערך מוסף לכרטיס ולבדל את עצמן מנותני שירות אחרות בתחום.

כך למשל להוסיף בגב כרטיס הביקור טבלה עם תאריך, יום ושעת הטיפול כדי שתזכרו תמיד מתי היה הטיפול האחרון ולמתי אתן קובעות את הטיפול הבא. אפשרות נוספת היא לעשות כרטיס ביקור לעסק בצורת כרטיסייה של טיפולים שבכל טיפול תנקבו לו מספר וכשיגיע לטיפול עשירי נניח יקבל אותו במתנה.

כתוב/כתבי תגובה