מדריך קניה: ציוד משרדי לעסק

ציוד משרדי לעסק

לא מעט בעלי עסקים מבצעים רכישה שנתית של ציוד משרדי לעסק, כשבין היתר הם דואגים למלא את המלאי ולהיפטר מציוד שאינו תקין. כיצד תרכשו ציוד משרדי לעסק באופן מושכל? ריכזנו בעבורכם כמה טיפים חשובים.

היערכות נכונה

רכישת ציוד משרדי שאינה מתבצעת באופן מרוכז עתידה לעלות לכם ביוקר, ולו כי הרכישה עשויה להיות מפוזרת, ובלי להבחין תמצאו את עצמכם רוכשים פריטים שאינם נחוצים לכם. כיום ניתן לבצע הזמנות אונליין, כמו באתר הבא או באתרים דומים, ובכך לבחור את הפריטים הנחוצים ביותר.

היערכות נכונה היא חשובה במקרה זה, ולו כדי שתוכלו לרכוש רק את הפריטים הנחוצים לכם בעסק. ראשית יש לבצע ספירת מלאי של כל הציוד, ולהבין מה בדיוק חסר במשרד ובאיזו כמות. מי שמעדיף לרכוש מוצרים יותר מפעם בשנה, מוטב שיבצע רכישה שכזו אחת לרבעון. כך או כך, על הרכישה להיות מושכלת ומרוכזת.

רכשו רק מה שנחוץ

נכון, זה מפתה לרכוש מדגשים בשלל צבעים, שלל דפי ממו ולא מעט פתקיות דביקות. אבל לפני שתוסיפו את כל הפריטים הללו לעגלת הקניות שלכם, מוטב שתוודאו שהם אכן נחוצים לעובדים. ערכו סקר בין עובדי המשרד ונסו להבין מהם המוצרים הפונקציונליים ביותר בעבורם ובאילו פריטים הם כמעט ולא משתמשים – זה יאפשר לכם להבין מה נחוץ יותר ומה פחות ולרכוש בהתאם.

מהם הפריטים הנפוצים ביותר בקרב בעלי עסקים?

ובכן אם נסקור לרגע את הפריטים הנחוצים והנפוצים ביותר, נגלה שיומנים שנתיים הם די חשובים, בייחוד עבור מי שחובב את היומנים הפיזיים. מחברות, דפי תזכורות, כלי לאחסון כלי כתיבה, מדגשים בארבעה גוונים שונים, לוח מחיק, טושים ייעודיים ללוח המחיק, וכמובן עטים בגווני כחול או שחור. לצד זה, ישנם פריטים נחוצים כמו מחשב נייד, עכבר למחשב, פד לעכבר וכו'. שכן כל אלה חיוניים לעבודה המשרדי ומהווים חלק בלתי נפרד ממנה.

 

רכישת ציוד למשרד חייבת להיעשות באופן מושכל, כשיש לשמור את הקבלות עבור הציוד, ולו כי מדובר בהוצאה מוכרת לעסק. ערכו רשימה של הפריטים הנחוצים לכם, ובצעו רכישה מרוכזת גדולה של כל הציוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?