כרטיס סים חד פעמי

מהו כרטיס סים חד פעמי?

הסים החד פעמי הוא טכנולוגיה שמאפשרת לכם לעשות שימוש חד פעמי במספר טלפון ולאחר מכן לשכוח ממנו.

סים חד פעמי הוא כלי שיכול לשמש את המשתמש לצורך ביצוע וקבלת שיחות טלפון או לצורך הוצאה וקבלה של הודעות טקסט.

חלק מכרטיסי הסים החד פעמי מציעים גם נפח גלישה. נפח הגלישה בפועל יהיה תלוי כמובן בסוג הכרטיס שתרכשו.

חלק מכרטיסי הסים החד פעמי מאפשרים טעינה חוזרת, כך שתוכלו לעשות בו שימוש לאורך זמן.

כל סים חד פעמי בא עם תוקף מסוים. חלק מהכרטיסים באים עם תוקף ל-30 יום וחלק עם תוקף לשנה. לכם נותר רק לבחור את הסים עם החבילה הרצויה עבורכם, ולמשך הזמן הדרוש לכם.

כמעט כל חברות התקשורת מציעות אפשרות לרכוש סים חד פעמי.

שומרים על קשר עם האנשים החשובים לכם באמצעות כרטיס סים חד פעמי

  1. באמצעות כרטיס טוקמן / סים חד פעמי תוכלו לשמור על קשר עם הילדים בזמן שהם מחוץ לבית. אם אתם מעוניינים שהילדים יוכלו לשמור אתכם על קשר אבל לא מעוניינים לשלם לחברת תקשורת על קו טלפון באופן קבוע, תוכלו לרכוש כרטיס סים חד פעמי עם תוקף לשנה, שיכלול כמות גדולה של דקות שיחה והודעות. כך, הילדים תמיד יוכלו ליצור אתכם קשר במידת הצורך, ואתם תוכלו להתקשר אליהם ולתאם איתם זמני איסוף ולוודא שהכל בסדר.
    תוכלו לרכוש עבורם סים עם חבילת אינטרנט במידה שאתם מעוניינים בכך או להישאר עם חבילה בסיסית של שיחות והודעות, על מנת שלילדים לא תהיה גישה לרשת האינטרנט שלא תחת הפיקוח שלכם.
  2. אם אתם מעוניינים שתהיה לכם אפשרות לתקשר עם אדם מבוגר שאינו עושה שימוש קבוע בטלפון, אבל אתם מעוניינים שיהיה לו קו למקרה שתרצו ליצור איתו קשר במידת הצורך, כרטיס סים חד פעמי כמו טוקמן הוט מובייל לתקופה ארוכה יהיה פתרון מצויין עבורכם. כך, קו הטלפון ישיג את מטרתו, מבלי שתצטרכו להתחייב לחברת תקשורת לתקופה ממושכת.

 

כתוב/כתבי תגובה