השקעות נדל"ן בחו"ל החלטה נבונה?

השקעות נדל"ן בחו"ל החלטה נבונה?

היום ניתן למצוא יותר ויותר ישראלים אשר בוחרים לבצע השקעות נדל"ן בחו"ל. מדובר ללא ספק על אחת ההחלטות הנבונות ביותר שניתן לבצע, היות ומחירי הנדל"ן רק הולכים ועולים, דבר שמבטיח תשואה גבוהה וסיכון נמוך יחסית. חשוב לזכור כי בעבר הריבית בבנק הייתה גבוהה יותר, לכן היה מספיק לשמור את החסכונות בתוכנית חיסכון, על מנת ליהנות מהריבית המפנקת. היום לעומת זאת, הריבית שהבנקים מציעים שואפת לאפס, לכן אין שום היגיון להניח את הכסף בבנק. כמו כן, שוק הנדל"ן בארץ אינו ידידותי במיוחד עבור מי שאין לו הון עצמי משמעותי, היות ומחירי הדירות גבוהים בצורה בלתי הגיונית. עקב כך, הרבה יותר הגיוני ומשתלם לרכוש דירות או משרדים בחו"ל, היות והמחירים נמוכים יותר ולכן יכולים להתאים כמעט לכל כיס.

השקעות נדל"ן בחו"ל – ההשקעה ההגיונית ביותר

כאמור, עולם ההשקעות בארץ אינו רחב במיוחד, היות ומי שאין לו הון עצמי משמעותי לא מסוגל כלל להיכנס לתחום הנדל"ן. כמו כן, השקעות בבורסה עלולות להיות מסוכנות ביותר, היות ותנודות השוק גדולות ולכן מדובר על השקעה מסוכנת. לעומת זאת, השקעה בארה"ב למשל במשרדים, דירות או אפילו בניינים שלמים בחו"ל, נחשבת בתור השקעה נבונה שיכולה להשיג תשואה נאה במיוחד. המחירים נמוכים משמעותית מהמחירים בארץ, דבר שמאפשר כמעט לכל אחד להתחיל להשקיע. חשוב כמובן למצוא נכס איכותי, שיוכל לספק לכם הכנסה פאסיבית ללא מאמץ מיוחד. ניתן למשל לרכוש בניין שלם בגרמניה, דירה על שפת הדנובה בבודפשט או דירת פאר במרכז קייב. חשוב לבחור ביעד אטרקטיבי, שמבטיח לכם שוכרים איכותיים לטווח ארוך.

לסיכום, השקעות נדל"ן בחו"ל הפכו לנפוצות ופופולאריות במיוחד בשנים האחרונות, היות ומדובר על אפיק השקעות משתלם ורווחי שיכול להתאים כמעט לכל אחד.

כתוב/כתבי תגובה