איך מוציאים אזרחות פורטוגלית באופן מושכל?

אזרחות פורטוגלית

בשנים האחרונות הפכה האפשרות להוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית לאחת האופציות החמות ונחשקות ביותר בקרב הישראלים. ההקלה בתנאי הזכאות מצד ממשלת פורטוגל לצד היתרונות המשמעותיים הרבים שמביא איתו דרכון של האיחוד האירופי כמו אפשרות למגורים ועבודה או לימודים בחינם באירופה, הביאו יותר ויותר אזרחים ישראליים להתחיל בתהליך ולנסות לקבל את הדרכון והאזרחות המיוחלים. כך למעשה קרה שישראלים רבים מיהרו להוציא דרכון ללא הידע המתאים ונתקלו בעיכובים משמעותיים בתהליך ואפילו בסירוב מוחלט מצד ממשלת פורטוגל. על כן ההמלצה היא תמיד לעשות זאת כאשר יש בידכם את הידע והכלים המתאימים. כך תוציאו אזרחות פורטוגלית באופן מושכל.

היעזרו באנשי מקצוע

חשוב להבין כי על אף שמדובר בתהליך פשוט יחסית, הוא עדיין מורכב מספיק בשביל שאדם שלא מבין יעשה טעויות בדרך ועל כן רצוי תמיד לעשות את זה בליווי גורמים מקצועיים. עורך הדין לאזרחות פורטוגלית דרך חברת portugal passport למשל, המתמחה בהוצאת דרכונים לישראלים, יוכל ללוות אתכם לאורך כל התהליך וללכת אתכם יד ביד עד שתקבלו את הדרכון הנכסף. כך תוכלו לחסוך הרבה מאד זמן וכאב ראש בדרך ולהיות בטוחים שכל האופציות ימוצו עד תום.

התייעצו עם מי שכבר עבר את התהליך

היום כבר יש לא מעט ישראלים שהצליחו לקבל דרכון פורטוגלי ובהחלט שווה להבין איזה דרך עברו כדי לאסוף טיפים חשובים וגם ללמוד מהטעויות שלהם. סביר מאד להניח שתמצאו אדם במעגלים הקרובים שלכם שכבר עשה זאת, אבל אם אין לכם מישהו כזה, שווה בהחלט להיכנס לקבוצות פייסבוק ופורומים שונים, שם תמצאו אנשים אובייקטיביים שישמחו לספר לכם על הדרך שלהם לקבלת הדרכון. ברוב המקרים אגב, סביר להניח שימליצו לכם על סיוע מקצועי שיאפשר תהליך מהיר הרבה יותר.

לא בטוחים? אל תעשו את זה לבד

לסיכום חשוב לנו להזכיר שאם אתם לא בטוחים במאה אחוז שאתם יודעים איך לעשות את זה, מומלץ שלא לעבור את התהליך לבד. כך למעשה גוברים הסיכויים לקבלת סירוב ולפעמים מדובר אפילו על סירוב לצמיתות. אל תחמיצו את ההזדמנות בגלל זה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?