סיעוד פרטי – באילו מצבים רצוי לשקול זאת?

טיפול סיעודי 24 שעות

יש מצבים רפואיים מורכבים בהם יהיה נכון לשקול שירותי סיעוד פרטי, כפי שניתן למצוא באתר זה. כן, מדובר על הוצאה גדולה ומשמעותית אבל כאשר הדבר חשוב, אי אפשר לוותר על כך. ואז המחיר וההוצאה הופכים להיות שקולים זניחים. כי מה זה כסף ביחס לחיי אדם? מה זה תשלום בהשוואה להרגשה טובה ולבריאות? להלן מספר מצבים בהם רצוי לשקול ברצינות את הדבר.

מצבים בהם נשקול ברצינות אופציה של סיעוד פרטי

  • עומס בבית חולים – במידה וקיים בבית החולים עומס גדול שמורגש בשטח. מה שמסביר את העבודה שצוות הסיעוד עמוס עד למעלה ראש, ואינו פנוי להיות קשוב לצרכיו של החולה המאושפז. במצב של עומס גדול יש חשיבות יתרה לסיעוד פרטי. שירות שיאפשר לנו להבטיח טיפול מסור ורציף.
  • תחושת בדידות – במידה ומאושפז אדם שסובל מקשיי בדידות, והוא זקוק למישהו שיהיה לצדו בכל עת, יתכן ויהיה נכון להציב לצדו אח פרטי שיפיג את הבדידות, ויעזור לו לחוש כי הוא בודד במערכה.
  • טיפול רציף – יש חולים במצבים שונים. במידה ומדובר על חולה שזקוק לעזרה רציפה, ובכל רגע נתון הוא עלול להיקלע למצוקה כלשהי, חשוב יהיה שאח פרטי ישהה לצדו לכל אורך שעות היממה (ראו כאן). כך ניתן למנוע מצבי חירום ולשמור על מצבו בכל עת. 
  • צורך נפשי – יש מאושפזים שחשים חוסר רגע כאשר אין לידם מישהו מקצועי שיכול להושיט יד במקרה הצורך. יש קשר הדוק בין המצב הנפשי והתחושה הכללית לבין המצב הבריאותי. לכן חשוב לנו לשמור על מצב רוח יציב ועל תחושת ביטחון כללית. מה שימנע הדרדרות במצב הבריאותי ויאפשר החלמה.
  • אי יכולת לבקר – במידה ובני משפחה יכולים להגיע ולשהות לצד החולה, מה טוב. במידה ואין להם את האפשרות הזו ניתן להיעזר בשירותי סיעוד פרטי.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

הסמכה לתקן ISO 9001
כללי
kobi

הסמכה לתקן ISO 9001

הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים בדרכם אל הטמעה מוצלחת של התקן הבינלאומי במלואו. תהליך

קרא עוד »
דירות להשקעה הונגריה
כללי
kobi

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך

קרא עוד »