סרט תדמית

סרט תדמית

בין אם מדובר בעסק קטן גדול או בינוני ואפילו על פוליטיקאי כולם רוצים שיחשבו עליהם דברים כמה שיותר חיוביים וטובים, את זאת הם עושים על ידי פעולות שונות ומגוונות בין היתר על ידי הפקה של סרט תדמית לארגון, לשירות או לאדם מסוים.

מה זה סרט תדמית?

סרט תדמית זהו סרט אשר מופק לטובת יצירת דימוי חיובי עבור אדם או בית עסק. מדובר על מסר שיווקי ספציפי, ממוקד ומדויק אותו רוצה להעביר בית העסק או האדם אשר הסרט מופק עבורו ודרך ההפצה שלו היא לרוב על ידי רשת האינטרנט, רשתות חברתיות ועוד. מדובר למעשה על מדיה שהתפתחה מאוד וצברה תאוצה בשנים האחרונות, ונפוצה בקרב עסקים קטנים ובינוניים במטרה אשר מטרתם להיחשף לקהל לקוחות פוטנציאלי בכדי להגדיל את הדעה והתפיסה החיובית שלו על בית העסק וכתוצאה מכך להגדיל את סיכוי סגירת עסקאות.

למה סרט תדמית ולא פרסומת?

יש מספר סיבות למה נכון וכדאי להפיק סרט תדמית על פני הפקה של סרטון פרסומת:

  • חופש בחירה של האדם – פרסומת מוקרנת תוך כדי צפיה בסרט, סדרה, חדשות וכדומה והאדם לא בוחר בכך בעוד שסרט תדמית הוא בחירה של האדם האם ללחוץ על כפתור ההקרנה או לא. 
  • עלויות הפקה – עלויות ציוד הצילום והעריכה נמוכים מבעבר, ניתן לצלם במקומות שונים ובסופו של דבר לרוב עלויות ההפקה יהיו נמוכות יותר מהפקה של פרסומת.
  • עלויות פרסום – אין ספק שהתקדמות הפס הרחב ומהירות האינטרנט מאפשרת הפצה של הסרט באפיקים שונים ואין צורך בשימוש בערוצי הטלוויזיה השונים מה שמוזיל משמעותית עלויות.

למי מתאים להפיק סרט תדמית?

כל בעל עסק אשר רוצה שהלקוחות הקיימים והפוטנציאלים יחשבו על בית העסק והשירותים אותם הוא מציע דברים חיוביים יוכל להשתמש בסרט תדמית לצורך השגת מטרה זו. ניתן להפיק באמצעות חברת יהב הפקות סרט תדמית למוצר או שירות ספציפי אותו רוצים לקדם או סרט אשר ישים דגש על משהו ספציפי בבית העסק אשר יכול להגדיל את תפיסת הקהל וההסתכלות שלו על אותו ארגון בצורה חיוביות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

מהו היטל השבחה?

כל בעל נכס כלשהו (לרבות דירה או קרקע) הפועל לטובת העלאת הערך הנכס על ידי זכויות בנייה מורחבות ואישורים מטעם הוועדה לתכנון ובנייה המקומית –

קרא עוד »