סרט תדמית – מתי צריך את זה וכיצד יוצרים אותו?

סרט תדמית

סרטוני תדמית הפכו בזמן האחרון למבין הדרכים הטובות והיעילות ביותר לפרסם עסק, מוצר, שירות, יוזמה, או כל רעיון אחר. כאשר מטרתו לשדר לקהל היעד את התדמית והערכים כמו גם את היתרונות של המותג.

סרטוני תדמית הם אותם סרטונים בני כמה דקות שנועדו להעביר מסרים בצורה מזוקקת ממש כמו ממשפך אל תודעתו של קהל היעד. סרט כזה יכול לכלול איש מקצוע שמדבר או אדם שמסביר כיצד מבצעים פעולה כלשהי בארגון או בחברה, ובסרט יכולים להיות מוצגים קבוצת יזמים או אמנים או הצגת כל רעיון אחר שנועד להעביר מסרים.

סרט כזה יכול לתאר עבודה במפעל כלשהו או עבודה בעמותה מסוימת, הוא יכול לכלול הסברים של עורכת לשון אודות העבודה שלה על טקסט, או שחברה לאינסטלציה תסביר כיצד פותחים סתימה ומהו הקיף העבודה שלה. האפשרויות כמובן רבות ומגוונות…

אז כיצד יוצרים סרטון תדמית?

סרט תדמית נוצר על ידי מומחים שיודעים כיצד לבצע את כל הפעולות על מנת שניתן יהיה להציג בכמה דקות את הדברים החשובים ביותר, את העקרונות והערכים של מוצר או שירות, כמו גם את היתרונות של שירות כזה או אחר.

כדי ליצור את הסרטון מגבשים בתחילה את הקונספט שילווה את המסרים, כותבים את התסריט או את הטקסט, לאחר מכן אוספים חומרים, מבצעים צילומים בשטח או במרחב שעליו מדובר, ולבסוף מבצעים עריכה מוזיקלית ועריכה מקצועית של הקטעים שצולמו ליצירת סרטון שלם.

מי צריך סרט תדמית?

מי שצריך סרטון תדמית של חברה מקצועית להפקת סרטי תדמית הוא כל בעל עסק כל בעלים של ארגון או חברה, בעלי משרדים או עמותות, אומנים ומוסדות ציבור והרשימה עוד ארוכה. כדי ליצור סרט תדמית טוב כדאי כבר עכשיו לבחור את המומחים בתחום כדי שאלה יסייעו לכם להעביר מסרים בצורה הטובה והקליטה ביותר אל קהל היעד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב לקבל ייעוץ כלכלי?
הרבה מאוד אנשים, בין אם זה בחיים האישיים ובין אם זה בחיים המקצועיים, נוטים לחשוב באופן לא נכון על...
קרא עוד »
ספט 02, 2020
תכנית עסקית לדוגמא – מה חשוב שתבינו בנוגע אליה
כאשר אתם מסתכלים על תוכנית עסקית לדוגמא יהיה חשוב מבחינתכם לוודא כי אתם יודעים מהם הנקודות שתהיו...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
סין מעצמה עולה או מדינה במשבר?
אם תסתכלו על כל הנתונים הפיננסיים של העשור האחרון אזי תוכלו לראות בבירור כי סין זוהי מדינה שנמצאת...
קרא עוד »
דצמ 13, 2019