סרט תדמית – מתי צריך את זה וכיצד יוצרים אותו?

סרט תדמית

סרטוני תדמית הפכו בזמן האחרון למבין הדרכים הטובות והיעילות ביותר לפרסם עסק, מוצר, שירות, יוזמה, או כל רעיון אחר. כאשר מטרתו לשדר לקהל היעד את התדמית והערכים כמו גם את היתרונות של המותג.

סרטוני תדמית הם אותם סרטונים בני כמה דקות שנועדו להעביר מסרים בצורה מזוקקת ממש כמו ממשפך אל תודעתו של קהל היעד. סרט כזה יכול לכלול איש מקצוע שמדבר או אדם שמסביר כיצד מבצעים פעולה כלשהי בארגון או בחברה, ובסרט יכולים להיות מוצגים קבוצת יזמים או אמנים או הצגת כל רעיון אחר שנועד להעביר מסרים.

סרט כזה יכול לתאר עבודה במפעל כלשהו או עבודה בעמותה מסוימת, הוא יכול לכלול הסברים של עורכת לשון אודות העבודה שלה על טקסט, או שחברה לאינסטלציה תסביר כיצד פותחים סתימה ומהו הקיף העבודה שלה. האפשרויות כמובן רבות ומגוונות…

אז כיצד יוצרים סרטון תדמית?

סרט תדמית נוצר על ידי מומחים שיודעים כיצד לבצע את כל הפעולות על מנת שניתן יהיה להציג בכמה דקות את הדברים החשובים ביותר, את העקרונות והערכים של מוצר או שירות, כמו גם את היתרונות של שירות כזה או אחר.

כדי ליצור את הסרטון מגבשים בתחילה את הקונספט שילווה את המסרים, כותבים את התסריט או את הטקסט, לאחר מכן אוספים חומרים, מבצעים צילומים בשטח או במרחב שעליו מדובר, ולבסוף מבצעים עריכה מוזיקלית ועריכה מקצועית של הקטעים שצולמו ליצירת סרטון שלם.

מי צריך סרט תדמית?

מי שצריך סרטון תדמית של חברה מקצועית להפקת סרטי תדמית הוא כל בעל עסק כל בעלים של ארגון או חברה, בעלי משרדים או עמותות, אומנים ומוסדות ציבור והרשימה עוד ארוכה. כדי ליצור סרט תדמית טוב כדאי כבר עכשיו לבחור את המומחים בתחום כדי שאלה יסייעו לכם להעביר מסרים בצורה הטובה והקליטה ביותר אל קהל היעד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

חברה לניקוי חלונות בגובה

ניקיון הוא דבר מאוד חשוב ולכן אנשים רבים מקפידים לנקות את הבית והסביבה שלהם באופן קבוע. גם אם תלכו למבנים ציבוריים או משרדים תוכלו לראות

קרא עוד »

חברה לשיווק נדל"ן

הרבה אנשים רואים את שוק הנדל"ן הישראלי שבו משקיעים רבים בשנים האחרונות הרוויחו מעלייה משמעותית של הנכס בנוסף לתשואה משכירות שרק עולה עקב מחירי השכירות

קרא עוד »