סרטוני תדמית

חברות מסוימות אוהבות להשתמש בסרטוני תדמית ככלי לתקשורת ערכי המותג והמוצרים שלהן לקהל היעד שלהן. שיווק וידאו הוא כלי יעיל מאוד להגיע לקהל היעד שלך. פרסום וידאו יכול לשמש ככלי קידום מכירות, שיכול לעזור לך להעביר את ערכי המותג והמוצרים שלך לקהל. בפוסט זה נדון כיצד שיווק וידאו יכול לשמש ככלי קידום מכירות על ידי חברות שונות.

סרטוני תדמית הם כלי רב עוצמה להפצת המסר של המותג שלך. הם יכולים לשמש לקידום מוצרים, שירותים או אירועים. אבל האם הם באמת יעילים? במאמר זה, נעבור על הסיבות המובילות לכך ששיווק וידאו אינו תמיד השימוש היעיל ביותר בתקציב החברה שלך. לפעמים הסרטון לא מעביר את המסר שהחברה רוצה להעביר ביעילות ואז יכול לעשות לחברה נזק.

מה מטרתם של סרטוני תדמית?

סרטון תדמית הוא סרט קצר שניתן להשתמש בו לקידום מוצרים ושירותים. הוא משמש בדרך כלל כדי להעביר את היתרונות של מוצר או שירות, כמו גם להציג את התכונות שלו או מידע מפתח אחר. הסרטון מופק בדרך כלל על ידי חברה בעלת מותג או מחלקת שיווק מוכרים. תהליך הפקת הוידאו זה יכול לקחת בין חמישה לשבעה ימים להפיק סרטון תדמית בהתאם למורכבות הפרויקט ואורכו. הסרט אמור להעביר את המסר שהחברה רוצה להעביר ולוודא שהלקוחות מכירים את ערכי החברה ומזדהים איתה. סרטון מוצלח ישיג תשומת לב מלקוחות רבים ויגדיל את מכירות החברה.

כאמור, סרטוני אנימציה לעסקים למשל, מופקים בדרך כלל על ידי משרדי פרסום וחברות הפקה, השוכרים שחקנים מקצועיים כדי לגרום להם להיראות כמו כוכבי הקמפיינים שלהם. הם גם לרוב ארוכים מאוד, עם מספר טייקים, והתוכן לפעמים יכול להיות די מורכב. תהליך יצירת הסרטונים הללו עשוי לדרוש מספר חודשים או אפילו שנים לפני שהם יוצאים לאקרנים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הצלחה בפוליטיקה ובעסקים: גישת אלון אלרואי
הצלחתו של אלון אלרואי בתחומי הפוליטיקה והעסקים נידונה לא פעם, אבל מה שפחות נחקר הוא מי הכי מתאים ללכת...
קרא עוד »
ינו 02, 2024
מיסוי לתושבים חוזרים: דברים חשובים
אזרחי ישראל אשר מתגוררים בחו"ל זכרים למגוון זכויות שונות שמטרתן היא לעודד את חזרתם לארץ. כאשר מדובר...
קרא עוד »
נוב 08, 2020
קניית תמונות לשימוש מסחרי באתר אינטרנט
הצורך לשמור על נראות טובה מביאה אותנו לצרוך מוצרים ויזואליים שונים. אם בעבר היה צורך לייצר את תמונות,...
קרא עוד »
ינו 03, 2022