הדפסת שיקים וכל מה שביניהם

הדפסת שיקים וכל מה שביניהם

הדפסות הם עולם שלם של עשייה, מכשור וחומרה. אבל מי שחשב שעולם הפרינט נשאר מאחור, ואילו הדיגיטל צועד הלאה ומתקדם – אינו אלא טועה. נכון, השימוש במדיה הדיגיטלית הולכת וצוברת תאוצה. אבל גם בדפוס יש הרבה חידושים. אחד מהם הוא הדפסת שיקים מעוצבים. למה הכוונה? הבה ונבין במה דברים אמורים.

צ'קים לביצוע תשלומים

יש אמצעי תשלום רבים שמשמשים כיום את האנושות. אחד מהם הוא שיקים בנקאיים. שק הינו למעשה אמצעי תשלום שיש לו משמעות של מסמך משפטי, ובו ממלא בעל הצ'קים את הסכום ואת יתר הפרטים באשר לביצוע תשלום מסוים עבור מקבל הצ'ק. את פנקס הצ'קים הישן והמוכר מכירים כולנו. אבל לא כולם יודעים שיש כיום חלופה מתקדמת וטובה הרבה יותר. והיא נועדה לשמש במיוחד בעלי עסקים או בעלי מוסדות אשר מרבים לבצע תשלומים בעזרת המחאות.

שיקים מודפסים, מה זה?

שיק מודפס הינו מסמך שמדפיסים אותו לפי הקונספט של בית העסק ושילוב של הלוגו. כמו כן משלבים בצ'קים המודפסים את הפרטים באשר לתשלום הספציפי. כלומר, אין כאן את מילוי הצ'ק באופן ידני כפי שהיה מאז ומתמיד. אלא מילוי ממוחשב של הצ'קים בסנכרון מלא של תוכנת החישוב וניהול החשבונות. הווי אומר שהצ'קים הללו פותרים אתכם מהצורך למלא צ'קים ולדייק בכתיבה. כי כל הפרטים שמוזנים במערכת שמשמשת את העסק ומשרתת אותו מבחינת חישובים, ניהול נתונים וכן הלאה, מודפסים בצורה ישירה על הצ'קים. כך שכל בית עסק או מוסד אשר עושה שימוש מרובה בצ'קים מודפס להתקדם לשלב הבא, ולהיעזר באופציה העכשווית של הדפסת צ'קים. ההדפסה הינה בטיחותית ומתאימה לתקנים הרלוונטיים. ומה שהכי טוב בכל העניין הזה, הוא שהצ'קים המודפסים משרתים את המיתוג של העסק!

בקרו באתר של אופסט קולור על מנת לקרוא עוד בנושא זה:

https://www.offset-color.com/

כתוב/כתבי תגובה