איך לבחור מסיר שיער איכותי?

מסיר שיער

אחת השיטות האפקטיביות ביותר להסרת שיער היא באמצעות מסירי שיער. אלה מכשירים שמאפשרים להסיר שיער בכל חלקי הגוף, בצורה בטוחה וחלקה, ללא כאבים ובאופן מהיר שחוסך זמן טיפול. כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של מכשירים שיכולים לענות על הצורך של כל מי שמעוניין או מעוניינת להסיר שיער באמצעות מסיר מקצועי.

מה הם המכשירים הפופולאריים ביותר בתחום?

חנויות ואתרי אינטרנט אשר מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וחשמל בכלל, ובפרט מוצרים להסרת שיער, מציעים מגוון רחב של מכשירים שיאפשרו לכל אחד ואחת להסיר שיער ברמות שונות. בחלק הבא של המאמר נסקור שני מכשירים מובילים בתחום. בהשוואה הזאת תוכלו לראות את ההבדלים בין המכשירים במפרט הטכני ובנוחות השימוש בכל אחד מהם.

מכשיר בראון סילק אפיל 9

חברת בראון נחשבת לחברה מובילה בתחום של מכשירים להסרת שיער, בין אם מדובר במסירי שיער, מכונות גילוח, מכונות לתספורות ועוד. מכשיר זה נחשב לאחד ממוצרי הדגל של החברה. הוא מאפשר עבודה רציפה במשך 40 דקות ללא חיבור לחשמל, הוא כולל ארבעים פינצטות שמסירות שיער בצורה אפקטיבית ומהירה, הן מגיעות בגדלים ובצורות שונות מה שמאפשר הסרת שיער מכל סוג. המכשיר כולל טכנולוגיה מתקדמת להסרת שיער בצורה בטוחה, נוחה ומהירה. כמו כן, המכשיר מגיע בשתי עוצמות וכן הוא חסין מפני מים.

מכשיר אימוג'י e60

מכשיר עוצמתי שמכיל 60 פינצטות, כולל אפשרות להחליף את הראש שלו לשימוש באזורים רגישים. הבעיה העיקרית שלו היא שהוא לא אלחוטי ועל כן הוא חייב להיות מחובר לחשמל בעת השימוש. עם זאת יש לו יתרון בולט על האחרים, הוא שוקל פחות, וניתן לקחת אותו לכל מקום, אפילו בכיס. כמו כן, הוא מתאים גם לצורך גילוח שיער ראש.

איך לבחור מכשיר להסרת שיער?

כדאי לבדוק קודם כל את גודל המכשיר. מכשיר גדול רחב יחסית שמספק שטח עבודה גדול יותר יחסוך זמן עבודה ויהיה יעיל בטוח הארוך. כדאי גם לברר האם המכשיר ניתן לפירוק ולניקוי יעיל, ובמקרה כזה ניתן יהיה לתחזק אותו וכך הוא יחזיק לאורך זמן רב יותר. עניין נוסף שכדאי לבדוק זה הקלה על הכאב. האם המכשיר מספק אפשרויות להקלה על כאב הסרת השיער, כמו קירור או אלחוש מקומי באזור ההסרה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?