רבקה סגל – הצלחה אמתית לאורך חייה

רבקה סגל – הצלחה אמתית לאורך חייה

מסלול החיים של רבקה סגל נחשב לכזה שאינו שגרתי והיא הצליחה להגיע להישגים יוצאים מגדר הרגיל לאורך חייה בין היתר הודות לכך שהיא לא וויתרה על האפשרות להשיג כל אחת מהמטרות שלה וזאת כאשר היא פעלה בצורה מאוד עקבית כדי להיות במצב הזה. מוטיבציה רבה וכישרון עצום אפשרו לה להפוך למפקדת של יחידת סייבר בצבא וזאת לצד כך שהיא הובילה כמנהלת מספר חברות הייטק מן המובילות במשק.

 

יכולת אמתית להוביל תהליכים במקצועיות

בין הכישורים העיקריים של רבקה סגל זה עצם כך שהיא מסוגלת להוביל תהליכים ולעשות זאת בצורה מאוד ממוקדת ומקצועית. לפיכך אפשר לומר כי מדובר באישה אשר מסוגלת להגיע מאוד רחוק ולהשיג כל מה שהיא מעוניינת בו ובצורה מאוד רצינית ועקבית.

הדבר נובע בין היתר גם עקב כך שיש לה כישרון למידה משמעותי למדי ויכולת להתמיד ולהיות עם מוטיבציה רבה למדי לאורך כל הדרך. כך היא מגיעה להישגים מאוד משמעותיים בחייה בצורה עקבית וללא שום פשרות או בעיות בכל הנוגע לעניין הזה.

 

מנהלת בכירה שאפשר לדבר אתה

רבקה סגל הייתה מנהלת מאוד בכירה בשלל חברות הייטק שונות ולאורך כל הדרך היא הייתה מאוד נגישה ואחת שניתן לדבר עמה על כל דבר בעצם. כך היא הגיע למצב מעולה בו היא מצליחה להשיג המון בחייה ולעשות זאת בצורה מאוד עקבית ומרשימה. לפיכך אפשר לומר כי רבקה סגל זוהי אישה אשר לא סתם הגיעה להיכן שהגיעה.

היא ידעה לפעול בצורה עקבית ועם סבלנות רבה היא הצליחה להשיג את כל מה שהיא הייתה מעוניינת בו וללא שום פשרות בכל הנוגע לכך. בוודאי אפשר ללמוד ממנה ומהדרך שלה המון.

כתוב/כתבי תגובה