ספרים מומלצים ליזמים

מבחר גדול מאוד של ספרים, קיים עבור יזמים שרוצים להצליח בעסקיהם. ככל שעוברים להם השנים, נכתבים יותר ויותר ספרים ליזמים בתחילת דרכם וכן לאנשי עסקים שרוצים להבין כיצד לפרוץ את תקרת הפחד.

ספרים מומלצים ליזמים 

ישנם ספרי יזמים כל כך רבים כמו שלא תמיד אנחנו יודעים את מה לקרוא. אבל בעצם, בין כל הספרים השונים ליזמים, קיים הספר "חשוב והתעשר" של הסופר נפוליאון היל המבריק, שבספריו, נוכל לראות ולהבין כיצד להצליח באופן נכון בעסקים.

שאלות נפוצות בנושאי ספרים ליזמים 

מהו הספר הטוב ביותר ליזמים?

"לחשוב ולהתעשר" מאת נפוליאון היל – הוא אחד הספרים המומלצים ביותר ליזמים. באמצעותו, תוכלו לחקור יותר את פועלכם ולהבין לאן אתם הולכים ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

אילו ספרים כדאי לי לקרוא לכדי להצליח בעסקים? 

The One Thing מאת גארי קלר, The Slight Edge מאת ג'ף אולסון וה- E-Myth Revisited מאת מייקל אי. גרבר הם ספרים קלאסיים לעסקים. ספרים אלה, אולי ארוכים מעט אך הם מהמומלצים ביותר לקריאה לכל איש עסקים בתחילת דרכו.

למה כדאי לקרוא ספרי יזמים?

לספרי יזמים כמו כוחו של הרגל למשל, יש את הכוח ללמד אותנו שיעורים, אסטרטגיות ורעיונות שאולי מעולם לא שקלנו לבצע בעצמנו. בנוסף, ספרי יזמים, נכתבים על ידי מי שהגיעו לפנינו אן שאנחנו רוצים להגיע, ודרך הקריאה בהם, נהיה מסוגלים ללמוד מניסיונם.

מה הופך ספר עסקים לטוב? 

ספר טוב להצלחה בעסקים, מורכב מלקחים ורעיונות קונקרטיים הנלקחים ישירות מניסיונם של אלה שהיו במקום בו אנו נמצאים, ושנמצאים כרגע היכן שאנו רוצים להיות. ספרים אלה תמיד מועילים להתקדמות האישית שלנו ובמקרים מסוימים, הם אלה שיקרבו אותנו אל המטרה ואל הפריצה הגדולה שלנו בעסקים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחפשים וילות למכירה בכפר ורדים? אתם במקום הנכון
מחפשים וילות למכירה בכפר ורדים באתר פסגות נכסים? אתה במקום הנכון! כפר ורדים, השוכן בין הנופים עוצרי...
קרא עוד »
אוג 08, 2023
נוטריון – אילו שירותים הוא מספק?
נוטריון הוא איש מקצוע המספק שירות בתחום המשפטי. לא פעם נתקלים אזרחים מול צורך להציג מסמך מסוים או...
קרא עוד »
ינו 31, 2019
האם הכהיית חלונות לרכב מתאימה לכל דגם?
אנחנו בימים מתוחים מאוד מבחינה פוליטית ואפשר לראות כי המדינה עומדת לפני בחירות וכי אזרחי ישראל...
קרא עוד »
נוב 21, 2018