פעם אחת ולתמיד: איזה דאודורנט מומלץ לשימוש?

דיאודורנט ללא אלומיניום

דיאודורנט הוא תכשיר אשר נמצא בשימוש קבוע. אולם, בשנים האחרונות רבים מבינים כי המוצר מכיל גם חומרים רעילים אשר עלולים להשפיע על המצב הבריאותי. בדיוק בכדי לענות על השאלה, החלטנו לבדוק אחת ולתמיד איזה דיאודורנט מומלץ לשימוש – וחזרנו עם התשובה.

זה הזמן להכיר את הדור הבא של הדיאודורנטים: ללא שימוש בחומרים רעילים

בשנים האחרונות נעשו לא מעט מחקרים אשר הצביעו על כך כי לדיאודורנט בו אנו עושים שימוש באופן קבוע יש השלכות בריאותיות חמורות מאוד אשר עשויות להשפיע על הבריאות של כל אחד מאיתנו. למעשה, חלק מהדיאודורנטים אשר נמכרים ברשתות הפארם חוסמים את בלוטות הזעה, מתוך מטרה להימנע מכתמי זיעה. מדובר בדיאודורנטים אשר להם ריכוז גבוה של אלומיניום – יסוד מתכתי אשר נמצא בשורה של מחקרים כמסוכן מאוד לגוף האדם, ואף מגדיל את הסיכוי להופעה של סרטן השד. משום כך, דרמטולוגים ומומחים לתחום ממליצים בחום לבצע רכישה של דיאודורנט ללא אלומיניום אשר מבטיח לא רק להימנע מריח רע,  אלא גם לוויסות הטמפרטורות בגוף וכן הימנעות הצטברות חיידקים באזור בית השחי.

מדוע דאודורנט ללא אלומיניום מומלץ לשימוש?

דאודורנט ללא אלומיניום מומלץ לשימוש מאחר והוא מותאם לכל סוגי העור, בייחוד לאנשים אשר סובלים מעור רגיש ומגורה. דאודורנט ללא אלומיניום מאפשר לגוף לווסת את הטמפרטורה, ובהתאם לכך הגוף מזיע בכמות נכונה אשר במסגרתה ניתן להיפטר מרעלים וחיידקים וכן מתוך מטרה לאפשר לעור לנשום. נוסף לכך, מדובר בדיאודורנט אשר נמצא כיעיל מאוד בעבור נשים בהיריון, וזאת בשל העובדה כי החומרים הסינטטיים אשר מצויים בדיאודורנט רגיל נספגים בדם, ומועברים באופן ישיר לעובר. יתרון נוסף של הדיאודורנט הזה הוא בתמציות טבעיות כמו שמן עץ התה אשר יעיל מאוד בעבור מי אשר סובל מרגישות ואדמומיות לאחר גילוח של אזור בית השחי. משום כך, רכישה של דאודורנט ללא מלחים מהווה את הדרך הבטוחה ביותר לצורך הימנעות מריח רע כמו גם מניעה של הצטברות רעלים בגוף וכן ריח נעים וטבעי לאורך זמן רב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

קניות אונליין מסין
כללי
kobi

קניות אונליין מסין – מה כדאי?

מכירות במסחר אלקטרוני ברחבי העולם, עלו ליותר מ -600 מיליארד דולר בשנת 2011. מוצרים עם תג מחיר גדול ודברים הניתנים לרכישה קרובה, הם מהסוגים הקשים

קרא עוד »
כללי
kobi

איך לשדרג את הקורקינט שלך

כיום יש מבחר גדול במיוחד של קורקינטים חשמליים אשר מסוגלים לנוע טווחי נסיעה ארוכים ללא טעינה. הקורקינטים החשמליים עברו שינוי משמעותי בשנים האחרונות ולכן הם

קרא עוד »