שעון רולקס – הבחירה של ג׳יימס בונד

שעון רולקס

בסרטי ג׳יימס בונד ניתן לראות אותו עונד שעון רולקס והבחירה במותג הזה הועילה רבות להצלחת השעונים ברחבי העולם. בסרטים הללו נעשה שימוש בדגם אויסטר, אשר נחשב לאחר המוצלחים והאהובים ביותר של החברה. כמו כן, הבחירה בשעון הזה נבעה ממספר סיבות, עליהן נפרט במאמר הבא.

רמת דיוק גבוהה והתאמה למצבי קיצון

כלל השעונים אשר מיוצרים על ידי רולקס (שגם תוכלו לראות באתר תכשיטי שניידר) ידועים בכך שהם מתאימים באופן מיטבי למגוון רחב של מצבי קיצון שונים. הודות לכך ניתן לעשות בהם שימוש בצלילה למעמקים, צניחה, טיפוס או טיסה וזאת תוך כדי שלוח השעות יציג את הנתונים באופן המדויק ביותר ואין זה משנה היכן תהיו. הודות לכך ניתן למצוא את השעונים של היצרן השוויצרי במספר רב של סרטי אקשן ואקסטרים בהם מגיעים השחקנים למצבי קיצון.

יוקרה וסמל סטטוס – שעוני רולקס

כל שעון רולקס שנענד משדר יוקרתיות ואלגנטיות בלתי נגמרת. דגמי השעונים של היצרן מיוצרים תוך כדי שימת דגש על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים בעולם ובמתכות שמשתלבות בצורה פנטסטית אחת עם השנייה. הודות לכך כל אחד משעוני היוקרה מאופיין בעיצוב מעורר השראה וכזה שכמעט כל אדם חושק בו.

אז מה טווח המחירים של שעוני רולקס?

גרמנו לכם להתעניין בשעוני רולקס וכעת אתם מתעניינים במחירים? ובכן, המחירים ההתחלתיים נעים החל מאלפים בודדים של דולרים ובעבור דגמים יותר יקרים המחיר הצפוי הוא באזור של עשרות אלפי דולרים. כמו כן, דגמי אספנות ושעונים של רולקס ממהדורות מוגבלות יכולים להגיע עד למחיר של מאות אלפי דולרים. כפי שניתן לראות, אלו הם מחירים טיפוסיים כאשר מדובר על מותג שעונים ברמה כמו רולקס, דבר שהנו מובן לחלוטין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

הסמכה לתקן ISO 9001
כללי
kobi

הסמכה לתקן ISO 9001

הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים בדרכם אל הטמעה מוצלחת של התקן הבינלאומי במלואו. תהליך

קרא עוד »
דירות להשקעה הונגריה
כללי
kobi

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך

קרא עוד »