איטום מבנים – איך נדע מתי הגיע הזמן לחדש את האיטום?

איטום מבנים – איך נדע מתי הגיע הזמן לחדש את האיטום?

כיום יש לא מעט מבנים בישראל שאינם אטומים כלל בפני נזקי הגשמים בימי החורף. מבנים שאינם אטומים בפני הגשמים יפגעו בפנים הדירות במבנים. מי הגשמים חודר לקירות החיצוניים וכך הרטיבות מגיעה עד הדירה במקרים קשים, ייתכן שבעלי הדירות בפנים המבנים יאלצו להתמודד עם נזילות מים של ממש אך במקרים הקלים הם יאלצו להתמודד עם הופעתו של העובש. העובש נוצר מלחות ומרטיבות תמידית ולכן במידה והבניין שלכם לא יהיה אטום בצורה מקצועית, סביר מאוד להניח שתראו עובש במקומות רבים בדירה שלכם כבר בתחילתה של עונת החורף הגשומה, קראו בהרחבה.

כך תצליחו למנוע רטיבות והיווצרות עובש בימי החורף הגשומים

מעבר לכך שהעובש אינו אסתטי, הוא מייצר ריחות לא נעימים, תחושת מחנק תמידית, אוויר מלוכלך ואף פגיעה קשה ובלתי הפיכה בפרטי ריהוט רבים אשר מצויים בחלל. לעובש יש יכולת לעבור ממקום למקום במהירות רבה מה שמאיים להרוס את ארונות הבגדים שלכם, המזגנים בחלל ואף את המטבח. לכן, כל שעליכם לעשות זה לוודא שהבניין שלכם אכן אטום בצורה מקצועית מפני נזקי מים. לא תוכלו לראות על הבניין את חומרי האיטום ולכן תידרשו להיות קשובים לבניין שלכם. במידה ואתם מבחינים בלחות תמידית בימי החורף או אף ברטיבות של ממש בחלקו הפנימי של המבנה, כנראה שתידרשו להזמין אנשי מקצוע שיאטמו את המבנה שלכם מפני נזקי מים, בדקו בכתובת http://s-israel.co.il.

איטום הבניין יחזיק מעמד מספר שנים

איטום זה מחזיק למספר שנים כך שבמידה ואתם יודעים שלא עשיתם איטום למבנה כמה שנים טובות, מומלץ לעשות איטום עוד לפני תקופת החורף הגשומה שכבר תספיק להרטיב את המבנה וכן את חלקיו הפנימיים. בחרו נכון חברת איטום מקצועית ומנוסה בתחום, כמו למשל חברת בסיס עבודות גובה, ותיהנו מחורף גשום ככל שיהיה ללא עובש או רטיבות כלל.

כתוב/כתבי תגובה