אביזרי גילוח לגילוח מושלם

תער גילוח

נכון, עולם הטיפול הנשי הוא הרבה יותר מורכב ומחייב מזה של הגברים וכולל בתוכו הרבה מאד פעולות סיזיפיות ויומיומיות מפרכות, ועם זאת ישנה פעולה אחת אותה נשים לעולם יבינו והיא כמובן הגילוח של הזקן והעיצוב והסידור של הזיפים ושיער הפנים. יש גברים שבשבילם מדובר במטלה מפרכת שפשוט צריך לסיים איתה ולסמן עליה וי, בעוד אחרים דווקא נהנים מזמן הטיפול ומהאפשרות להניק לעצמם טיפול מפנק. כך או כך, גילוח יכול להיות לא נעים אם לא עושים אותו נכון ומאד מהנה אם עושים אותו כמו שצריך ובעיקר אם משתמש באביזרים נכונים. איזה אביזרים? הנה כמה מהבולטים יותר.

סכין מקצועית

אם אתם מאלו המעדיפים להתגלח בשיטה הקלאסית באמצעות סכין, כדאי שתהיו מצוידים בסכין איכותית בלבד ולא בסכין זולה ופשוטה. ניתן להשתמש בתער גילוח לגילוח מדויק במיוחד וזו דרך נהדרת לשלב עם גילוח באמצעות סכין. שימו לב כי מדובר בפעולות הדורשות מיומנות מסוימת, אמנם בסיסית אבל כזו שחשוב לרכוש ואם טרם יצא לכם להתגלח בשיטה הזו מומלץ להיעזר באדם מנוסה.

מכונת גילוח

מי שמתחבר פחות לגילוח עם סכין ייהנה בהחלט משימוש במכונת גילוח איכותית. המכונות הקיימות כיום מגיעות עם אפשרות טעינה לזמן ארוך, אופציה לגילוח רטוב, גילוח חלק ומוקפד ואפשרות קלה לניקוי ותחזוקה.

קצף גילוח

מי שמתגלח עם סכין, חייב שיהיה ברשותו קצף גילוח איכותי. היום בשוק קיימים סוגים שונים של קצף גילוח וחלקם ממש פשוטים ולא עושים עבודה טובה. שימוש בקצף לא איכותי יכול לפגוע בעור הפנים ולגרום לחתכים וצריבות במהלך הגילוח ומומלץ להשקיע בקצף איכותי וטוב.

אפטר שייב

התכשיר הנעים הזה שכולנו זוכרים עוד מהילדות ומאבא, הוא דבר נהדר לסיים איתו כל גילוח. הוא מרענן את עור הפנים, מוסיף ריח טוב שנמשך לאורך כל היום ומחטא אזורים שאינם נקיים.

היום ישנם כבר עשרות אביזרים שונים לגילוח ונראה כי מדובר בתחום שצמח באופן משמעותי. אלו הם ללא ספק האביזרים המרכזיים למתגלח החובב והמקצועי כאחד, שהופכים כל גילוח ליעיל יותר וכמובן נעים הרבה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם כדאי להיות בודק תוכנה?
ישנם לא מעט מקצועות, אשר הפכו במהלך השנים למאוד פופולאריים, מאוד מבוקשים בקרב צעירים וצעירות אחרי צבא...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
איציק חביב: יתרונות של התחדשות עירונית
ראינו שהסביבה העירונית משתנה ואנחנו צריכים להתאים את אורח החיים שלנו. הערים הופכות צפופות יותר,...
קרא עוד »
אפר 04, 2023
מחפשים עבודה במרכז?
אז יצאת למסע לחיפוש עבודה. בין אם אתה גר במרכז הארץ או שאתה פשוט מוכן להתנייד עד למרכז מידי יום בעקבות...
קרא עוד »
ינו 14, 2019