שוני גבריאלי: 3 יתרונות של השקעות בנדל"ן

שוני גבריאלי: 3 יתרונות של השקעות בנדל

הצלחתם לצבור סכום כספי משמעותי, וכעת אתם רוצים לתעל אותו לכדי רכישה של נכס שעשוי להכניס לכם הכנסה פסיבית ואף להגדיל את מאגר הכסף הזמין לכם בפנסיה? השקעות נדל"ן מציעות שלל רחב של יתרונות, וכאן נרחיב על 3 יתרונות של השקעות מהסוג הזה, מאת שוני גבריאלי, מומחה נדל"ן.

  • השקעה יציבה ובטוחה – אם צברתם סכום כספי משמעותי ואתם רוצים לעשות בו שימוש בראש שקט ובידיעה שאתם לא מסכנים את הכסף יותר מידי, אז השקעות בנדל"ן נחשבות לבטוחות במיוחד וכאלה שיאפשרו לכם להיות בראש שקט בטווח הארוך.
  • זה קל למצוא נכסים עם תשואה גבוהה – אתם לא צריכים להגביל את עצמכם לרכישה של נכסים בישראל בלבד. במדינה כמו יוון למשל, שעברה משבר כלכלי משמעותי כחלק מהמשבר העולמי של 2008, ניתן למצוא דירות ובתים למכירה במחיר שנמוך בעשרות אחוזים מכפי שנמכרו הנכסים בתקופה שטרם המשבר. כך שיש לכם לא מעט הזדמנויות להשקעה בנדל"ן, ואם תבחרו במומחה כמו שוני גבריאלי לעזור לכם, תוכלו להשקיע את הכסף בחוכמה.
  • אתם יכולים ליהנות מהכנסה פסיבית – לאחר שתקנו את הנכס, תוכלו לתת לחברת הניהול לדאוג להשכרה של הנכס, גביית הכספים וכל מה שמסביב. כך לא תצטרכו בשום דבר שכרוך בהשכרה של הדירה ותוכלו ליהנות מהכנסה פסיבית שבוודאי תפיק לכם תועלת.

תעשו לעצמכם טובה ותוודאו שאם אתם כבר בוחרים להשקיע את הכסף שלכם בנדל"ן, אז שאתם עושים כל צעד אך ורק בעזרתו של מומחה כדוגמת שוני גבריאלי. כך תמנעו החלטות לא רצויות ותוכלו לסגור עסקת נדל"ן שתהיה הרבה יותר טובה בשבילכם. אתם רק צריכים לקבל החלטה אחראית מבחינתכם במישור הזה ולקנות נכסים שיהיו שווים את הכסף שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

מה זה NFT?

תחום הקריפטוגרפיה, ההצפנה והמטבעות הדיגיטליים לא נח לרגע. הדבר החדש בתחום זה נקרא NFT. מדובר באסימון, ללא נוכחות פיזית אלא דיגיטלית. ואם זה מזכיר לכם

קרא עוד »