עורך דין פשיטות רגל בירושלים, כך תבחרו נכון

השירות של עורך דין פשיטות רגל בירושלים שלומי ברדוגו הוא שירות חשוב מאין כמותו. מדובר בשירות שמציל נפשות ממש. כי בעזרת עורך דין לפשיטות רגל ניתן להחזיר את האדם החייב לחיים כאשר הוא ייכנס להסדר מיוחד שיענה על האפשרויות שלו ועל יכולות ההחזר אליהם הוא מסוגל.

חובות… חובות… חובות…

אף אחד לא מאחל לעצמו להגיע למצב כזה אשר בו הוא נאלץ להכריז על פשיטת רגל. אך מה לעשות שלא תמיד זה באמת תלוי בנו? פעמים רבות הדבר קורה כמעט בלי שמרגישים בכך. חוסר השליטה על המצב הכלכלי מתעצם מרגע לרגע וכל ניסיון ליטול הלוואה כדי לכסות חור אחד, פוער מיד בור במקום אחר. מכאן הדרך לתסבוכת היא די קצרה. זו הסיבה שיש לנו היום כל כך הרבה אנשים החיים בפחד וחשש מפני הבאות כאשר הם רואים שאין להם באמת דרך לשלם את המשכנתא הכבדה שרק מתייקרת מיום ליום, הם לא יכולים לשלם את החובות שהם התחייבו להם ואם הם במגזר העסקי, הם גם עומדים בידיים ריקות מול עובדים, ספקים, נותני שירות וכן הלאה.

עולים על הגל וחוזרים לחיים

אז מה הקסם של עורך הדין לפשיטות רגל בירושלים?

אז האמת היא שאין כאן כל קסם. יש כאן חוקים. המדינה שלנו לא מתעללת בנו ונותנת לאנשים ליפול וליפול בלי יכולת לקום. היא לא תאפשר שיעקלו לנו את כל הנכסים ואת כל המשכורות עד שלא נוכל יותר להתפרנס כלל. ישנם חוקים רבים המאפשרים להסדיר חובות, לקבל צווי הפטר ובאופן כללי לחזור לחיים גם לאחר פשיטת הרגל. כי פשיטת רגל אין פירושו גזר דין מוות.

בעזרת עורך דין מומחה מהאתר https://www.sbr-law.co.il תוכלו לקבל את כל המידע ואת כל הליווי המקצועי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שימוש בתמונות ברחבי הרשת – היזהרו מתביעות
בבתי המשפט יש לא מעט מקרים של הפרת זכויות. אין מדובר רק בתמונות אלא גם בתוכן כתוב וכל דבר אחר שמישהו...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
איך מדווחים לבנקים האמריקאים?
בעבר השאיפה של ישראלים רבים הייתה להחזיק באזרחות אמריקאית מכיוון שהדבר פתח בפניהם קשת רחבה של...
קרא עוד »
מאי 05, 2019
הימורים
מלבד המשחקים השונים של מפעל הפיס, הפעלה של הימורים היא אינה חוקית בישראל. לכן בעבר כאשר אנשים היו...
קרא עוד »
ינו 10, 2023