וופורייזר נייח או נייד?

וופורייזר נייח או נייד?

אחת השאלות שאנחנו יכולים לשאול את עצמנו בשנים האחרונות, כמעט לגבי כל מכשיר ומוצר, הוא, האם אנחנו רוצים אותו נייח או נייד? זה נכון גם לגבי וופורייזר.

רכישת מכשירי אידוי

כשאנחנו מחליטים לקנות וופורייזרים, קרי מכשירי אידוי, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו שאלות שונות ולבחון מגוון רחב של נקודות שיכולות להשפיע על ההחלטה שלנו. אחת השאלות שאנחנו נשאל את עצמנו היא, האם לרכוש מכשיר נייח או נייד, מה יותר נכון עבורנו, מה יותר שימושי, נוח ופשוט עבורנו.

לפני שנסביר את ההבדלים בין וופורייזר נייד לנייח, נסביר בקצרה מה זה בכלל, על מנת שיהיה לנו קל יותר לקבל החלטה בנושא. מדובר במכשיר אידוי שמאפשר ליהנות מהחומר אותו מבקשים לעשן בצורה מהנה, ישירה וייחודית מבלי שנצטרך להתמודד עם החומרים שגורמים לריח לא נעים, מבלי שנצטרך להתמודד עם העשן ועם הרעלנים שהוא מכיל. במקום זה אפשר ליהנות מריחות וטעמים מלאי ארומה.

צריך לומר שהשימוש במכשיר זה הוא פשוט, הוא מאפשר לנו לייבש את העלים בצורה אפקטיבית במקום שנצטרך לשרוף אותם, כך משחררים את הנוזלים לאוויר בעזרת האדים שהמכשיר משחרר. נציין כי אידוי החומר, זו אחת הדרכים לצרוך קנאביס, שכן יש עוד שלל דרכים נוספות.

אז מה עדיף, נייד או נייח?

כמו במקרים רבים אחרים, מוטב לנו להשתמש בוופורייזר נייד ולא נייח ויש לכך מספר סיבות. ראשית, אנחנו יכולים להשתמש במכשיר בכל מקום, בכל זמן, אנחנו לא צריכים שום דבר בשביל זה. אנחנו יכולים להחזיק אותו ביד שלנו ולהשתמש בו. נוסף לכך, המכשיר הנייד הוא אישי, הוא קטן, אנחנו יכולים לקחת אותו איתנו לכל מקום ולא צריכים לחפש פתרונות יעילים אם אין לנו מכשיר אידוי דומה בסביבה.

יתרה מזאת, אפשר לנקות אותו בצורה קלה ומהירה, אפשר לשמור טוב יותר בצורה כזו. צריך לומר שהמכשיר הוא מאוד פשוט לתחזוקה, אנחנו לא צריכים לעבוד קשה מדי בשביל לשמור עליו, על מנת שיעבוד בצורה אפקטיבית כפי שאנחנו רוצים. כמו כן, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון סגנונות ודוגמאות של מכשירי אידוי ניידים, כולל מכשירים מעוצבים בצורה מרשימה ויפה. אין ספק שזה מוסיף לא מעט לחוויה שלנו.

כתוב/כתבי תגובה