הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר לגברים

ניתוחים פלסטיים לגברים

מי אמר שתחום הניתוחים הפלסטיים מתאים רק לנשים? גם גברים עוברים ניתוחים פלסטיים. לפעמים, סוג הניתוחים הפלסטיים שעוברים הגברים, יהיו שונים מסוג הניתוחים הפלסטיים שעוברים הנשים. במאמר, נפרט את סוגי הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר לגברים, ואם חסר לכם מידע תוכלו לקרוא בהרחבה באתר https://dr-david.co.il אודות מגוון הטיפולים.

עיצוב קו לסת:

גברים רבים, רוצים לעצמם לסת בעלת מראה מחודד. לסת זו, מביאה להם מראה גברי ונוקשה, לו הם זקוקים.

ניתוח להסרת סנטר כפול:

מכירים את תופעת הסנטר הכפול? ישנם גברים רבים שמראה סנטר זה מפריע להם. אחד מהניתוחים המבוקשים ביותר על ידי גברים, הוא הסרה של הסנטר הכפול.

סוגים נוספים של ניתוחי סנטר: חוץ מניתוח להרמת סנטר, ישנם ניתוחים נוספים בסנטר. יש ניתוח פלסטי שמיועד לעצב את הסנטר. ויש ניתוחים נוספים, בהם משתילים סנטר מסיליקון, או מגדילים את הסנטר ונותנים לו תוספת באמצעות שתל מסיליקון.

ניתוח לצורך הרמת מצח:

מי אמר שרק נשים מבצעות ניתוחי פנים? גם גברים מבצעים ניתוחי פנים. ניתוח עיצוב פנים פופולארי אצל גברים, הוא ניתוח המרים את המצח.

ניתוח להסרת צלקות:

כשם שנשים אינן אוהבות צלקות, גם גברים אינם אוהבים צלקות בפנים. לכן, גברים רבים מבינים שצלקת איננה גזירה שיש להשלים אתה, ופונים לבצע ניתוח פלסטי על מנת להסיר את הצלקת.

ניתוח להזעת יתר:

כאשר גבר סובל מהזעת יתר, אי אפשר לתאר את הסבל במילים. במיוחד בחודשי הקיץ, ובמיוחד כאשר הגבר רוצה לצאת לדייט, או שלגבר החשוב יש פגישות עבודה. לכן, גברים רבים הסובלים מהזעת יתר, מנסים לפתור את הבעיה על ידי ניתוח.

תיקוני אף:

גם לגברים חשוב לשמור על מראה אף תקין. לכן, גברים יהיו מוכנים לשלם על ניתוח פלסטי שמטרתו לתקן ולשפר את מראה האף שלהם. סוג ניתוח האף המתבצע, נע לפי רמת הקושי וההתערבות במהלך הניתוח.

ניתוח לתיקון צניחת עפעפיים:

גם לגברים חשוב לשמור על מראה עיניים יפה. חשוב לגברים שהעפעפיים שלהם ייראו יפה. לכן, גברים הסובלים מצניחה של העפעפיים כלפי מטה, הם יפנו לפעמים לניתוח פלסטי כדי לתקן זאת. ישנם 2 סוגי ניתוחים להרמה של העפעפיים: ישנו ניתוח המבוצע בחלק העליון, וישנו ניתוח שמבוצע בחלק התחתון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צנרת פלסטיק – מתי צינורות פלסטיק הפכו לקונצנזוס?
אחד החלקים החשובים ביותר בבית הוא ללא ספק הצנרת. כאשר אדם עובר לדירה חדשה לא מקבלן, הדבר החשוב ביותר...
קרא עוד »
נוב 16, 2021
התחדשות עירונית
בחירת חברת בנייה עבור התחדשות עירונית בתל אביב למשל, היא משימה קשה. תצטרכו לבחור בין מגוון נותני...
קרא עוד »
אפר 12, 2022
ציוד הספורט שיעודד את הילדים לעשות כושר
אין הורה שלא חושב ודואג לרווחת ילדיו כמעט 24 שעות ביממה וזה בין היתר לוודא שהם אוכלים מזון בריא ומזין,...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020