מזגני טורנדו – למה הם כאלה יקרים?

מזגני טורנדו

מזגני טורנדו נחשבים למכשירי חשמל חיוניים וניתן למצוא אותם בבתים רבים, במשרדים, בעסקים, בחנויות ועוד. לא ניתן לתאר התנהלות טובה בלעדיהם בימי קיץ בעלי עומס חום גבוה המשלב חום ולחות בלתי נסבלת. האוויר הנוצר עקב פעולתם הוא קר ויבש. יתרון חשוב שלהם הוא באפשרות לנצלם לחימום בימים קרים. נשאלת השאלה: למה הם כאלה יקרים? והתשובה לכך היא בגלל איכותם, המפרט העשיר שיש בכל דגם, השירות המקצועי של היצרן והמשווקים המוכרים אותם ועוד.

מזגנים עיליים

הנפוצים והמבוקשים ביותר בקרב מזגני טורנדו (גם בקרב מזגני פוג'יצו) הם העליים המגיעים בשתי יחידות. החיצונית מותקנת מחוץ לבית ובה יש את המדחס המרעיש, והפנימית המותקנת על קיר נבחר בתוך החלל שאותו רוצים לקרר. קיימים דגמים שונים של החברה הנבדלים ביניהם במפרט, בתפוקת האנרגיה שהם מייצרים וכדומה. הקטנים הם בני 1 כוח סוס ומיועדים לקירור חדרים קטנים סטנדארטיים, והגדולים עד 3.5 כוח סוס לקירור חללים גדולים דוגמת סלון הבית ועוד. הבחירה בכל אחד נעשית על פי הצרכים, הטעם האישי, השיקולים הכספיים וכדומה.

מפרט עשיר

בכל מזגן Tornado יש מפרט עשיר הכולל חיישנים, כפתורי הפעלה, צגים דיגיטאליים, טיימרים ואלמנטים נוספים ההופכים את השימוש בו לחוויה מהנה מאוד. כל אלו מוסיפים לו שלל יתרונות כמו: קיור נעים, פעולה חרישית, יחידת טורבו לקירור מהיר, מערכת ניקוי עצמי ביחידה הפנימית למניעת עובש, מערכת לשמירת נתוני ההפעלה לאחר הפסקת חשמל, חיישנים להתאמת טמפרטורה, מערכת מסנני אוויר יעילים, מנגנונים להפחתת יובש, הגנות למדחס היקר ועוד. כל דגם מגיע עם אחריות הנקבעת על פי שיקולי היצרן אשר ברשותו גם מערך מקצועי לשירותי תיקונים ותחזוקה. מומלץ לרכוש מזגנים אלו אצל משווק בעל מוניטין המספק גם שירותי הובלה והתקנה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

הסמכה לתקן ISO 9001
כללי
kobi

הסמכה לתקן ISO 9001

הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים בדרכם אל הטמעה מוצלחת של התקן הבינלאומי במלואו. תהליך

קרא עוד »
דירות להשקעה הונגריה
כללי
kobi

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך

קרא עוד »