טיפים לבחירת מגבות ומוצרי אמבט מפנקים

מגבות ומוצרי אמבט

אני אמא לילדים, אני אישה עצמאית, אני בת זוג אוהבת ומסורה, ואני בעיקר הבעלים הגאה של בית מלא בלגן. אין מה לעשות, ברגע שהמשפחה גדלה והזמן שלי הפך לנחלתם של הילדים, משהו השתנה בסדרי העדיפויות. ועדיין, לא משנה מתי תתפסו אותי, ועד כמה אני עסוקה, הדבר היחיד שאני לא מוכנה לוותר עליו הוא הפינוק של מקלחת חמה בסוף היום. זה המתכון המנצח לאיזון, לשקט, לנחת – המונחים האלה שכל כך חסרים לנו בשגרה, ואני ממש לא יכולה לעבור את היום בלי 10 דקות לעצמי. אבל, אם אתם שואלים אותי חלק בלתי נפרד משגרת האמבטיה שלי הוא גם מוצרי הטיפוח וכלי האמבטיה שמכניסים קצת עניין וכיף.

אמבטיה מפנקת – במרחק לחיצת כפתור אחת

בתור פריקית של אמבטיות מפנקות, הפכתי בשנים האחרונות למומחית בתחום מוצרי האמבט. ואז הגיע האינטרנט והפך לגמרי את כללי המשחק מבחינתי. לא עוד טיולים לקניון ונסיעות לחנויות בוטיק, אלא שיטוט קצר ברשת והמתנה לשליח עם החבילה המיוחלת, הפכו את חיי לקלים הרבה יותר. למשל, לא מזמן רכשתי מהאתר הזה סט מגבות (לו ולה), בעיצוב אישי במיוחד ליום ההולדת של בן הזוג. במקביל, אני לא מוותרת על רכישת הקרמים, סבוני הפנים והתכשירים הקבועים שלי. רק שהיום, הרבה יותר קל למצוא את המותגים המובילים בעלויות נוחות או במבצעים מיוחדים.

ניסוי וטעיה בדרך למציאת המוצר המושלם

נכון, באינטרנט את לא יכולה לראות, להרגיש או להריח את המוצר שאת קונה. ולכן רכישה מקוונת דורשת ממך קצת יותר תכנון והשקעה בתהליך. השיטה שלי לרכוש מוצרים חדשים היא קודם כל לקנות את גודל המוצר הכי קטן של החברה (או אם קיימת אופציה לבקש דוגמית). רק לאחר שימוש ראשוני, כאשר אני בטוחה שהמוצר איכותי, קל לשימוש ונעים על הגוף אני עושה הזמנה גדולה יותר. אני כמובן לא יכולה להבטיח שזה היא הדרך המתאימה לך, אבל אני בהחלט מעודדת כל אחת שרוצה להקל על עצמה לפנות לאתרי האונליין ולרכוש מוצרי אמבט בין רגע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

קניות אונליין מסין
כללי
kobi

קניות אונליין מסין – מה כדאי?

מכירות במסחר אלקטרוני ברחבי העולם, עלו ליותר מ -600 מיליארד דולר בשנת 2011. מוצרים עם תג מחיר גדול ודברים הניתנים לרכישה קרובה, הם מהסוגים הקשים

קרא עוד »