צעצועים לילדים: כך תחסכו בהוצאות

צעצועים לילדים: כך תחסכו בהוצאות

כל ילד וילדה רוצים לקבל את הצעצועים והמשחקים הכי יפים, חדישים ומיוחדים בכל פעם מחדש. באין אם מדובר על יום ההולדת או ערב החג, אתם כהורים מעוניינים להבטיח שהילד שלכם ייהנה ממתנה מושלמת בכל פעם מחדש. יחד עם זאת, מדובר על הוצאה לא מבוטלת שיכולה להכביד מאוד על הכיס שלכם.

יצירתיות ואחריות – חיפוש צעצועים לילדים כפי שמעולם לא הכרתם

כדי לצמצם בצורה משמעותית את ההוצאות המשפחתיות על צעצועים ומשחקים, ניתן לפעול בארבע דרכים:

  1. רכישה מרוכזת – כדי לחסוך בצורה משמעותית בעלות הצעצועים, ניתן לרכוש יחד, כמה משפחות את הצעצועים הכי שווים וחדישים שיש, בעלויות נוחות יותר, כי לקבוצות הרכישה יש יותר כוח במשק, כפי שכולנו יודעים.
  2. החלפות צעצועים – אם אתם חזקים בקטע הירוק ואתם רוצים לשמור על מינימום זיהום לכדור שלנו, אפשר ורצוי להחליף צעצועים עם ילדים אחרים. אחרי שכבר מיציתם את הבובות והמשחקים, להעביר אותם לחבר אחר בכיתה ולקבל במקומם מוצרים אחרים.
  3. לבצע קנייה דרך אמזון בשפה העברית – כיום האמזון ניתן למצוא כמעט כל משחק שאתם מכירים ובצע הזמנה מידית לבית הלקוח, גם אם אתם גרים בישראל. החיים בכפר הגלובלי מאפשרים לישראלים להנות מרמת שירות גבוהה ומוצרים שאנחנו לא מכירים בחנויות הצעצועים האחרות.
  4. יצירה משותפת של צעצועים – בקבוצה או לבד, ניתן ליצור צעצועים מיוחדים ושונים בבית. למשל על ידי סגירה ותפירה של בובות לילדים או ערכות מדענים צעירים.

החלטה שמתאימה לכל המשפחה

לקיחת אחריות משפחתית וחשיבה על פתרונות יצירתיים, היא דרך מצוינת לשנות הרגלים ולאפשר לכל הילדים בבית לקבל את הצעצועים שהם אוהבים ורוצים. על כן, מומלץ לשתף את הילדים וליצור יחד את תוכנית הפעולה שלכם, כולל החלטות על מועדי רכישה קבועים של צעצועים חדשים, תרומה של צעצועים ישנים ויצירת חלוקה שוויונית בין כל הילדים בבית. זו היא הדרך המצוינת ללמד את הילדים ערכים והתנהלות כלכלית נכונה אותה הם יצליחו לתרגם לחייהם הבוגרים, כדי לאפשר להם להנות מהמותרות וההנאות הקטנות שבחיים, בתקציב מוגבל.

כתוב/כתבי תגובה