כמה נקודות מקבלים על נהיגה שתוי?

כמה נקודות מקבלים על נהיגה שתוי?

החוק הקיים קובע כי נהיגה תחת השפעת אלכוהול מחייבת את הנהג ב-10 נקודות. מדובר בכמות גדולה של נקודות, שכן כאשר חוצים 12 נקודות, יש צורך לעשות קורס נהיגה מונעת. תמיד תזכרו שכאשר אתם בוחרים לנהוג תחת השפעת אלכוהול, אתם לא רק עוברים על החוק ומסכנים את עצמכם, אלא גם אחרים.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול מבטאת חוסר אחריות משוואת, והיא זו שמביאה לקטל בכבישים שאנו עדים לו. אם אתם רוצים לקחת את החלק שלכם בשינוי שצריך לעשות בדרכים ולהפחית את תאונות הדרכים, תתחילו מכך שתנהגו באחריות ואל תיקחו חלק בנהיגה שכחלק ממנה עוברים על החוק.

הסתבכתם עם החוק? פנו לעורך דין

אם כבר יצא לכם לעבור על החוק וכעת אתם נאלצים להתמודד עם ההשלכות, הדבר נכון לעשות יהיה לפנות בהקדם אל עורך דין תעבורה, וזאת במטרה שיוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שנדרש על מנת להציע לכם את העזרה שאתם צריכים כדי להבין היטב מהם כל השיקולים שצריכים לעמוד לנגד עיניכם.

כשיש עורך דין שיוכל לעזור לכם, זה בוודאי משהו שיוכל לפתור לכם לא מעט סימני שאלה ולאפשר לכם להבין באופן מדויק מה אתם צריכים לעשות בהתחשב במצב שבו אתם נמצאים מבחינת החוק והנקודות שצברתם בגין נהיגה בשכרות.

הקפידו על נהיגה אחראית

כדי למנוע מצב שבו אתם מסכנים את עצמכם ואת האחרים על הכביש בפעם הבאה, תמיד תזכרו אם ההשלכות של נהיגה תחת השפעת אלכוהול או כזו שאיננה לפי החוק. בכל פעם שאתם הולכים על הכביש תעשו כל מה שרק צריך על מנת לנהוג בצורה בטוחה וכזו שתאפשר לכם לדעת שאתם שומרים על הבטיחות של עצמכם וכל מי שמסביבכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?