מסך LED מול מסך OLED: כל היתרונות והחסרונות של טכנולוגיות הטלוויזיה

מסך LED

החיים שלנו עברו מהפכה תקשורתית עצומה בשנים האחרונות, עם עלייתם של מוצרים מתקדמים טכנולוגית שהפכו לנגישים כמעט לכל בית בישראל ובעולם. הטלוויזיה היא הסממן הברור והמוכר ביותר למהפכה הזו. כמעט ואין בית כיום בישראל בו לא מוצבת ברוב גאון טלוויזיה ענקית אשר משרתת הן ת הילדים הקטנים והן את ההורים. אך מה היא הטלוויזיה המושלמת לבית שלכם?

איך לבחור טלוויזיה לבית?

כיום יש מגוון גדול של טלוויזיות חכמות אך שני הסוגים המוכרים ביותר הם טלוויזיות LED אל מול OLED. טכנולוגיית הלד (LED) היא הטכנולוגיה המוכרת ביותר כיום. המכשירים הללו מתבססים על מספר רב מאוד של נורות קטנות אשר מרכיבות יחד תמונה גדולה. חדות הצבעים והבהירות הנוחה של התמונה מהווה ייתרון משמעותי לבחירה במכשירים אלו. אולם, חשוב לזכור כי תקלה באחת הנורות עשויה להותיר כתמים שחורים על המסך שלכם.

לחילופין התפתחה בשנים האחרונות טכנולוגיית ה OLED. לד אורגני הוא מסך שמיוצר משתי שכבות חומר אורגני שפולט אור, על שכבה דקה של חומר פולימרי, מוליך חשמל. אלו מסכים דקים בצורה ניכרת לעין מכל מסך לד אחר, כמו כן צריכת החשמל נמוכה יותר כי אין צורך להשתמש בתאורה אחורית. יחד עם זאת, לשימוש בטלוויזיות עדיין חיסרון משמעותי. העמידות של מסכים אלו היא מוגבלת מאוד ולכן גם אורח חיי הטלוויזיה קצר במיוחד. בדיוק מסיבה זו השימוש במסכי OLED נעשה כיום בעיקר במסכים קטנים, כמו למשל מסכי טלפונים ניידים, טאבלטים או שעונים חכמים.

טכנולוגיות מתקדמות לצפייה בתכנים האהובים עליכם

התכנים בהם אתם צופים בטלוויזיה ובנטפליקס יכולים בהחלט להפוך לנגישים ונעימים לצפייה בצורה הרבה יותר טובה אם אתם בוחרים להשקיע בטלוויזיות מהדורות המתקדמים יותר. את ההתאמה לסלון הבית שלכם רצוי לעשות על פי מידת השימוש, גודל החד ואפילו איכות הצפייה ומידת ההשקעה שאתם רוצים ליצור. הטכנולוגיה המקדמת מאפשרת לכם לבחור בין מגוון רחב של מוצרים שיכולים לענות על צרכים משתנים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את המוצר המושלם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

ימי קורונה
כללי
kobi

ימי קורונה: כך תישארו מעודכנים!

התפרצות נגיף קורונה בישראל הובילה לבהלה רבה בקרב האזרחים, כשרבים מבקשים להישאר מעודכנים בכל הנוגע להתפשטות הנגיף, לרבות המקומות בהם שהו חולי קורונה. כיצד ניתן

קרא עוד »
בוש לכלבים וחתולים
כללי
kobi

בוש לכלבים וחתולים

בוש נחשבת ללא ספק לאחת מהחברות המוכרות והידועות ביותר, המתמחות במזון לכלבים ולחתולים כמו פרו פלאן. החברה ממוקמת בגרמניה והיא הוקמה אי שם ב- 1960.

קרא עוד »