השקעות באירופה – כדאי לקרוא לפני שמתחילים להשקיע

השקעות באירופה – כדאי לקרוא לפני שמתחילים להשקיע

ישראלים רבים מתחילים היום להסתכל מעבר לים, במטרה לאתר לעצמם את ההשקעה המשתלמת והאיכותית ביותר. לא פשוט למצוא היום השקעות משתלמות בארץ, דבר שמוביל ישראלים רבים לפזול לכיוון מדינות אירופה השונות. רמת החיים באירופה נחשבת לגבוהה למדי, למרות שהמחירים שם נמוכים ביחס למחירים בארץ. כתוצאה מכך, נפתחות לא מעט הזדמנויות של נדל"ן להשקעה באירופה עבור כל מי שמעוניין להשקיע בדירה באחת ממדינות אירופה. למעשה, במחיר של דירת 3 חדרים בערד, ניתן היום למצוא דירות חדשות מהקבלן, באזורים מרכזיים בערי הבירה השונות של אירופה. החוכמה היא רק לאתר את הדירה המתאימה לכם ביותר, לברר את כל הבירוקרטיה הפנימית של המדינה ולצאת לדרך.

כל מה שחשוב לדעת לגבי השקעות באירופה

כאמור, ניתן היום למצוא לא מעט השקעות משתלמות באירופה, אך חשוב לזכור כי שוק הנדל"ן באירופה, בדיוק כמו בארץ, לא נטול סיכונים. כמובן שהמחירים הרבה יותר זולים מאשר בארץ והדירות בדרך כלל יהיו ברמה יותר גבוהה, אך עם זאת, ישנן דירות ששווה להשקיע בהן בעוד מדירות אחרות עדיף להתרחק. חשוב לבדוק היטב את האזור שבו תרצו להשקיע, כדאי לוודא כי מדובר על אזור שנמצא במגמת צמיחה והתפתחות, דבר שיתבטא בפתיחה של מקומות בילוי שונים כגון מסעדות, מועדונים ובתי קפה, מקומות עבודה חדשים, מכללה או אוניברסיטה שתמשוך אליה סטודנטים וצעירים ועוד. אזורים מסוג זה נחשבים לאזורים בעלי פוטנציאל גבוה, לעומת אזורים אחרים הסובלים מרמה סוציו אקונומית נמוכה, מיעוט במקומות בילוי וללא שום גורם שימשוך אליו צעירים. מעבר לכך, חשוב לבחור היטב את המדינה שבה תרצו להשקיע. בחלק מהמדינות ניתן למצוא מדיניות מיסוי נוחה, הטבות שונות שהמדינה מעניקה למשקיעים זרים וכדומה. לעומת זאת, במדינות אחרות הבירוקרטיה הפנימית שקשורה לתחום הנדל"ן עלולה להתיש אתכם ואף לגרום ללא מעט תסכול וייאוש.

לסיכום, אין ספק כי ניתן היום למצוא לא מעט השקעות באירופה, אך חשוב לבחור השקעות משתלמות ובעלות סיכונים מינימליים. מומלץ לקרוא אודות קבוצת חג'ג' ולהיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שמתמחה בתחום, על מנת לאתר את סוג ההשקעה שהכי תתאים עבורכם. כדאי כמובן לבחור באזור בו מחירי הדירות במגמת עלייה ורמת הפשיעה אפסית.

כתוב/כתבי תגובה