תאורת וינטאג' בבית מודרני – האם זה מתאים?

תאורת וינטג'

האם טבעת זהובה לצד צמיד כסוף, זה מתאים? או האם ג'קט ג'ינס באותה הופעה עם מכנסי ג'ינס, יכול ללכת? לדעתנו האישית – תלוי איך, מי, כמה ולמה. כמו שבעיצוב ואופנה יש חוקים, כך גם הפן האומנותי שבתחום זה מתבטא באלפי דרכים וצורות שלא חשבתם עליהם קודם לכן. ראו דוגמה באתר הום לד!

חובבי וינטג'? בואו איתנו להרחיב את האופקים, לעקוב אחר חוקים ולשבור את כל המוסכמות. 

טיפים מועילים להתאמת תאורה לעיצוב

בחיינו אנו מוצאים את הקושי לשנות הרגלים או דפוסי חשיבה בהרבה תחומים. כאשר מדובר בעיצוב, תחום דינמי המשתנה כל הזמן, אנחנו פוגשים את עצמנו. אנחנו פוגשים את השפעות הילדות שלנו בשילוב עם הטעם האישי שהתגבש לו במהלך השנים. קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור:

  1. צורת החלל וניצולו בצורה הטובה ביותר – זהו משחק חביב ביותר כיוון שבכל בחירה במיקום ועצמת התאורה, תשנו לגמרי את התחושה ואף מראה החלל אותו אתם מעצבים. בקביעת תאורה לחלל מסוים, חשבו מה תרצו להבליט, איזו תחושה תעדיפו שתועבר ואל תפחדו לשחק עם מיקומים לא שגרתיים. אתם תגלו עולם עיצובי שלם.
  2. אותה גברת בשינוי אדרת – גוף תאורה תפקידו, כמובן, להאיר. אך האם משמעות הדבר שאינו יכול לשמש גם כפריט נוי או פריט עיצובי? ברור שלא. חשבו על זה.
  3. העזו להעז – סביר להניח שכל חלל בביתכם או במשרדכם, משדר מהו הטעם העיצובי שלכם. אל תפחדו לשבור זאת עם פריט אחד שונה. תאורת וינטג' בחלל מודרני לצורך העניין, יצור עניין וישפר את העיצוב הכולל מאוד.

תאורת וינטג' בבית בעיצוב מודרני – נועז או לא מתאים?

האם מעשה נועז משמעותו בהכרח שלא יתאים? תאורת וינטג' מהווה בחירה עיצובית משובחת, ושילובה בחלל המעוצב אחרת? אתם על הגל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

תקני איזו
כללי
kobi

תקני איזו – תנו להם צ'אנס

גם אם אתם לא מכירים את ארגון ISO הסירו דאגה מליבכם. לא כולם מכירים אותו. זהו ארגון בינלאומי שכל המטרה שלו היא הגדרה של תקן

קרא עוד »