מתכננים עוד ילד ופשוט אין לכם איפה לעשות אותו

מתכננים עוד ילד

לא מעט זוגות אשר יש להם ילדים ומעוניינים להביא ילד נוסף לעולם, מתקשים לא פעם למצוא את הזמן הזה. לא לעצם התכנון כיצד לגדל אותו ולעצם הגידול בפועל, אלא לעצם השלב שבו הם אמורים לעשות את הילד, כלומר הם לא מוצאים זמן מתי לעשות אהבה.

זה טבעי, שכן בדרך כלל מדובר בשני אנשים שעובדים, יש להם כבר ילדים כאמור, זה דורש מהם לא מעט זמן, דורש מהם תכנון מוקדם, כל מה שצריך בשביל לפנות כמה שעות, שלא נדבר על זה, שאם יש ילדים בבית אז מאוד קשה למצוא את הרגע האינטימי, הרגע בו הם יכולים להיות לבד ולעשות אהבה מבלי שיפריעו להם.

מה הפתרון? ובכן, לא צריך להיכנס ללחץ, אפשר לפתור את הבעיה בצורה די קלה, כל מה שנדרש זה לשכור חדר לשעה במקום שמשכיר חדרים כאלה (בדקו כאן), לפנות אחר הצהריים או ערב, לדאוג לאווירה אינטימית ואישית, וכך אפשר להיות ביחד, לעשות אהבה מבלי שאף אחד יפריע, לא הילדים, לא ההורים, לא טלפונים ולא שום דבר אחר.

לשמחת הורים שמחפשים מקום ליהנות משעה כזו, כל מה שנדרש, זה פשוט למצוא מקום נוח וקרוב, רצוי מקום שאפשר אחרי זה ללכת לאכול ארוחה טובה או לטייל קצת ביחד, מקום מאובזר ונקי, שמשרה אווירה נעימה. כך יהיה הרבה יותר קל להתרגל אליו וגם ליהנות ממנו.

צריך לומר, הרבה פעמים זוגות הולכים על מקומות מאוד יקרים ויוקרתיים, חדרים בבתי מלון, וילות בוטיק וכדומה. העניין הוא, שלא תמיד יש אפשרות כזו מבחינה כלכלית, גם מבחינת זמן זה לא תמיד מסתדר, ויש לא מעט שגם מרגישים שיש עליהם לחץ מסוים, ולכן עדיף להם לשכור צימרים לפי שעה, זה הרבה יותר פשוט והרבה יותר נוח. בצורה כזו הם יכולים להרגיש בטוחים יותר, להרגיש את האינטימיות ולא להיכנס יותר מדי ללחץ. זה בדיוק מה שכל אחד מחפש כשהוא נמצא עם בן או בת זוג והם רוצים להביא ילד נוסף לעולם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשלנות בהסרת שיער: מידע שחשוב להכיר
בשנים האחרונות עלו מפר הטיפולים הקוסמטיים ובפרט התחום של הרת שיער. אולם, בהתאם לכך עלו גם מפר התלונות...
קרא עוד »
יונ 25, 2020
מצבות – כל המידע החשוב
מצבות אבן הן מצבות המסמנות את מקום קבורתו של נפטר. הם עשויים בדרך כלל מאבן ומוצבים מעל הקבר או הקברים,...
קרא עוד »
נוב 19, 2022
האם מצלמות המהירות קבילות למתן דוחות מהירות מופרזת?
נהיגה במהירות מופרזת הינה עבירת תנועה. עבירה כזו מתבצעת על ידי נהגים רבים שרוצים להגיע מהר ככל האפשר...
קרא עוד »
אוג 24, 2020