אמריקאי, יפני או אירופאי: איזה רכב משתלם לקנות?

לקנות רכב

איזה מכונית כדאי לרכוש? יפנית או אירופאית? או שאולי רכב אמריקני יבטיח לכם נהיגה מהנה ובטוחה? בשוק הרכבים של המאה העשרים ואחת, נעשות בחירות פופולריות של מכוניות על ידי נהגים – זאת בעיקר ברכבים תוצאת יפן, אירופה או ארה"ב. אבל מה באמת כדאי לקנות? כל המידע בהמשך.

אם אתם מתבלטים לגבי תוצרת המכונית אותה כדאי לרכוש – חשוב שתבינו, כי כל יצרן מציע תכונות בולטות ויתרונות של הרכבים אותם הוא מייצר, לצד חסרונות. לכן אין תשובה וודאית לגבי היצרן, בזמן שכל אדם מתחבר ליצרן מסוים בתהליך הרכישה. כאשר הבחירה תתבצע בדרך כלל על ידי מכירת רכב דרך חברה. עם זאת, עדיין אפשר לסקור את המכונית מהיצרנים הנ"ל, בעוד שכדאי לשים לב ליתרונות של רכבים תוצרת ארה"ב – לעומת רכבים תוצאת יפן או אירופה.

אז מהם היתרונות ברכבים תוצרת ארה"ב?

רכבים אמריקאים ידועים במרווח שהם מקנים, בנוחות ובמסיביות של המכונית (ממש כמו כל מוצר צריכה בארצות הברית). בעוד שהמכונית האמריקאיות נחשבות נוחות, מאובזרות חזקות ובעלות נוכחות. מכוניות כאלה מתאימות עבור מי שאוהב לנהוג באוטו מרשים, כמו רכבי הקרייזלר שאין להתעלם מהם. בכך אפשר להנות מעיצוב יוצא דופן, ממכל דלק גדול, מנוע חזק עם ביצועים מרשימים, כמו גם ממחיר נוח יחסית עבור הצרכן הישראלי.

ומהם היתרונות במכוניות אירופאיות?

על כבישי ישראל נמצאים לא מעט רכבים אירופאיים, כדוגמת פיג'ו, וולוו, הונדה, סובארו, ב.מ.וו ועוד. רכבים אלה מעולים עבור נהיגה עירונית והם מקנים איכות, נוחות ושימוש תקין לאורך שנים. מחיר של מכונית תוצרת אירופה יהיה גבוה יותר מהמחיר של היפנית או האמריקאית, אך החוזק של המכונית לטווח ארוך – יספק איכות ואמינות.

יתרונות של רכבים יפנים

רכבים יפנים גם הם נראים לא מעט על הכביש, כמו רכבי מיצובישי, מזדה, טויוטה וכדומה. הרכבים פופולאריים מאד בשל האסתטיקה והנוחות כמו גם בשל המנוע החסכוני במיוחד. מלבד זאת, חלקי החילוף של המכוניות היפניות זמינים יותר, תוך שרכבים יפניים נחשבים חזקים ובטוחים. גם כאן המחיר יתאים לצרכן הישראלי כמו גם מחירם של תיקונים וחלפים.

לסיכום, אין דרך אמיתית לבחור מכונית מבלי לבחון אותה, לנהוג בה ולהכיר אותה לעומק. לכן ההמלצה היא לבחון כל רכב שאתם רוצים לרכוש, באופן אישי, ובמקרים של רכבי יד שנייה – לבצע בדיקה מקצועית במוסך מורשה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

איך בודקים דירוג אשראי
כללי
kobi

איך בודקים דירוג אשראי?

בעבר, כל בנק או ספק שירותים פיננסיים היה מבצע חישובים והערכות משלו, על מנת לקבוע סוג של דירוג אשראי פנימי לכל לקוח. כיום, מוגדר כי

קרא עוד »
משכנתא הפוכה
כללי
kobi

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה מספקת לאנשי גיל הזהב את כל מה שהם צריכים כדי להתכלכל בכבוד ולהעלות את רמת החיים שלהם באופן משמעותי. כיצד זה עובד? בקרב

קרא עוד »