מה אפשר לעשות עם רכב טוטאל לוס?

שמאי רכב קבע כי הרכב טוטאל לוס? מה בעצם אתם יכולים לעשות בשלב הזה עם הרכב? גם במצב בו אין לרכוב עוד אפשרות לחזור למצב תקין ושמיש – אתם צריכים למצוא מה לעשות אתו ואל מי נתן להעביר אותו. תופתעו לגלות שגם במצב כזה יש מי שירצה לקנות אותו מכם בתשלום מסוים כמובן שמטרת הקנייה אינה להחזיר את הרכב לכביש.

רכב טוטאל לוס לפירוק

רכבים שאינם ניתנים לתיקון, או רכבים שעלות התיקון שלהם גבוהה משמעותית ביחס לעלות של הרכב יוגדרו כרכבי טוטאל לוס. רכבים אלו מתאימים למטרה אחת ויחידה – פירוק. מטרת הפירוק היא למצות את הרכב ככל שאפשר, ולנצל את החלקים התקינים שהוא מכיל בתוכו. כי כל רכב יכול להכיל חלקים מסוימים שיוכלו להועיל בתיקון כלי רכב אחרים שמצבם תקין, אך חלק כזה או אחר התקלקל ונפגם. תוכלו גם לפנות לקונה רכבים מושבתים.

מגרש רכבים שיקנה מכם את הרכב

בשלב כזה עליכם לאתם מגרש רכבים מקצועי ומוסמך שעוסק בענף הפירוק ומכירת חלפים. עליכם להתמקד באמינות של החברה כדי להיות בטוחים כי אתם מקבלים תמורה הוגנת ביחס לשווי האמיתי של הרכב שלכם. כי אתם לא יודעים לתמחר את הכלי הזה שאתם רוצים למכור. קונה הגון יקבע כמה הוא מוכן לשלם תמורת הרכב למטרת פירוק.

אז מה עושים עם הרכב במגרש הרכבים?

כאשר רכב מגיע למגרש רכבים הוא עובר תהליך של פירוק. בפירוק מאתרים את החלקים התקינים שבו, מפרידים אותם מהרכב עצמו ומעבירים אותו לאחסון למטרות שימוש. את החלקים האחרים מחלקים לפי החומר ממנו הם מיוצרים. כי גם החומר הינו שווה ערך עבור ייצור מחודש מהחומר עצמו בדומה לתהליך מחזור.

למידע נוסף היכנסו עכשיו ל- DBC קונה רכבים לפירוק

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריח של בית מלון גם בבית – כך תעשו זאת
לפעמים, ובמיוחד בתקופת הקורונה, אתם יושבים על הספה בבית, כוס הקפה ביד ואתם נזכרים בימים היפים, כשעוד...
קרא עוד »
פבר 15, 2021
איך תוכלו גם אתם להיות חלק מעולם ההשקעות?
הנושא של השקעות הוא נושא עליו שומעים כל הזמן מהרבה מאוד כיוונים. לעיתים ובעיקר בשל מה שהיה בעבר נדמה...
קרא עוד »
מרץ 27, 2022
המפתח לפיתוח עסקים להצלחה
המפתח לפיתוח עסקים להצלחה הוא קודם כל להיות מאזין טוב. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להקשיב היטב...
קרא עוד »
אוג 28, 2022