מהו ייפוי כוח מתמשך?

עורך דין לייפוי כח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך משמעו מתן סמכות לגורם צד שלישי לחתום על מסמכים ולבצע פעולות בשמכם לא רק באופן חד פעמי, אלא באופן מתמשך. כך שבעצם יהיה לכם גורם מייצג שיוכל לפעול בשמכם במקרים שונים אשר רלוונטיים לחתימה על הסכם ייפוי הכוח.

בדרך כלל נותנים ייפוי כוח מתמשך לעורך דין שרוצים שייצג אותנו או במקרים של ראיית חשבון. כך שאם אתם רוצים לקבל ייצוג מעורך דין או שאתם מעוניינים שעורך דין ייפה את כוחכם מסיבה כזו או אחרת, אז תוכלו לעשות את זה ללא שום בעיה, באמצעות חתימה על הסכם מתאים.

חתימה על ייפוי כוח

כדי לתת לגורם צד שלישי לייצג אתכם, אתם צריכים לחתום על ייפוי כוח מתמשך. זה כמובן משהו שיוכל לעזור לכם ולאפשר לכם להתנהל בצורה שוטפת, וזאת מבלי שתצטרכו לעשות את כל הפעולות בעצמכם. כך שאין ספק שזה משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון במידה ואתם רוצים להקל על עצמכם עם כל הדברים שתצטרכו לעשות.

כדי שתוכלו לקבל שירות מצוין ולדעת שיש לכם על מי לסמוך, כמובן שתצטרכו לבחור אך ורק בעורך דין מהימן ומנוסה שתוכלו לסמוך עליו. כך תוכלו להיות הרבה יותר מרוצים עם השירות שתקבלו ותדעו שאתם נותנים לאיש הנכון לייצג אתכם עם ייפוי כוח מתמשך.

לא בטוחים האם לעשות זאת? פנו לעו"ד

אם אתם תוהים לגבי הכדאיות של מתן ייפוי כוח מתמשך במקרה הספציפי שלכם, אתם יכולים לפנות אל עורך דין תאונות עבודה בנושא הזה ולהתייעץ אתו כדי לשמוע את חוות דעתו הישירה. על סמך זאת תוכלו להבין טוב יותר האם זה משהו שיהיה כדאי לכם לעשות בהתחשב בנסיבות ובעניינים שבהם אתם מנסים לטפל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

מהו היטל השבחה?

כל בעל נכס כלשהו (לרבות דירה או קרקע) הפועל לטובת העלאת הערך הנכס על ידי זכויות בנייה מורחבות ואישורים מטעם הוועדה לתכנון ובנייה המקומית –

קרא עוד »