מה זה לוגו ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

יצירת לוגו לעסק

היום כמעט ולא ניתן למצוא חברות, עסקים או ארגונים, שאינם משקיעים בלוגו שלהם. לוגו הינו למעשה הסמל של העסק, היות והוא משקף את הערכים של העסק ואת כל הקונספט הכללי שלו. מדובר על חלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג של העסק, היות ולא ניתן למתג עסק, ללא יצירת לוגו מושקע ומעוצב בצורה המקצועית ביותר, ראו כאן דוגמא. המטרה היא לעצב את הלוגו בצורה המדויקת ביותר לצרכים של העסק, היות והוא אמור להעביר מסר שיווקי מסוים ללקוחות החברה. מעבר לכך, הלוגו חייב להיות מעניין ומושך את העין, היות והמטרה הראשונית היא לנטוע אותו בתודעה של הלקוחות, על מנת להשאיר רושם חיובי לגבי החברה. בשלב מאוחר יותר, כאשר אותו האדם יתקל בלוגו שלכם, אוטומטית יעלו בתודעתו רגשות חיוביים, ולרוב הוא יבחר את המוצר שלכם על פני המוצרים המתחרים.

לוגו והחשיבות שלו לעסק

כאמור, החשיבות של הלוגו היא עצומה, היות והוא מסמל את העסק ואת הערכים שלו. לכן חשוב להקדיש את הזמן הנחוץ לצורך עיצוב לוגו מקצועי ואיכותי, המתאים באופן אידיאלי לצרכי העסק. לוגו זה ישמש מאוחר יותר, לצורך מיתוג העסק ולצורך שיווקו, ולכן חשוב לבחור בלוגו איכותי שלא תצטרכו להחליף תוך זמן קצר בלבד. מעבר לכך, כדאי לזכור כי הלוגו מלווה את כל האספקטים של העסק, היות והוא מופיע בכל מגע של העסק עם קהל הלקוחות שלו. הלוגו מופיע באתר של החברה, בעמוד העסקי שלה ברשתות החברתיות, החומר השיווקי של החברה ואפילו בחתימה של החברה במייל. הלקוחות נחשפים ללוגו של החברה על בסיס קבוע, דבר שמסייע להחדיר את הלוגו לתודעה. 

> למידע ופרטים נוספים היכנסו להתרשמות באתר סטודיו אספקלריא עיצוב גרפי!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

קניות אונליין מסין
כללי
kobi

קניות אונליין מסין – מה כדאי?

מכירות במסחר אלקטרוני ברחבי העולם, עלו ליותר מ -600 מיליארד דולר בשנת 2011. מוצרים עם תג מחיר גדול ודברים הניתנים לרכישה קרובה, הם מהסוגים הקשים

קרא עוד »