מה יותר בטיחותי? מושב בטיחות סירונה או מושב בטיחות מיי פיט?

מה יותר בטיחותי? מושב בטיחות סירונה או מושב בטיחות מיי פיט?

נולד לכם תינוק ואתם רוצים לקחת אותו ברכב לסבא וסבתא? נוסעים מידי פעם לטייל? אם כך, ברור מדוע אתם חייבים לדאוג שהרכב יהיה כמה שיותר בטיחותי עבורו. הימים שבהם התינוק היה יושב ככה סתם על אמו עברו חלפו להם, כי היום ברור שזו סכנת נפשות. לכן כדאי שתתחילו לבדוק את שוק כיסאות הבטיחות לתינוקות עוד היום, כי לא מדובר על עניין של מה בכך. אם ההתלבטות שלכם היא בין מושב בטיחות של סירונה ובין מושב בטיחות של מיי פיט, אפשר להבין ללבכם, כי מדובר על שתי חברות מוכרות שמייצרות מושבי בטיחות איכותיים ביותר. 

 

מה חשוב לברר כשקונים מושב בטיחות? 

 

יש הרבה נתונים שאתם צריכים לקחת בחשבון כשאתם מנסים לבחור את מושב הבטיחות של הילדים. לדוגמה, האם הוא יוצר על ידי חברה מוכרת? ועד כמה הוא נוח? האם יש לו את תו התקן הנדרש בישראל? בנוסף, כדי שתוכלו לבחור יותר בקלות בין מושב בטיחות של סירונה, כסא בטיחות מיי פיט או של חברות אחרות, כדאי יהיה גם לבדוק מה אומרים על הנושא הורים אחרים. ללמוד מתוך ניסיונם של ההורים האחרים זו הדרך הכי טובה שיש לקבל החלטות בנושא הזה, אז למה שלא תקראו מספר חוות דעת על מושבי בטיחות כבר עכשיו? 

 

שימו לב גם למחיר 

 

רוב ההורים בישראל עובדים מאוד קשה כדי להצליח לממן את חיי הילדים שלהם, ולכן ברור מדוע אי אפשר ככה סתם לקנות מושב בטיחות, בלי להתייחס למחיר שלו. חשוב לברר את הנקודה הזאת, להשוות מחירים וגם לראות האם יש מבצעים מיוחדים. כל עוד המחיר האטרקטיבי שאתם רואים לא בא על חשבון האיכות של מושב הבטיחות, למה שלא תיקנו מוצרים זולים יותר? 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

השתלת שיער בטורקיה
כללי
kobi

טרנדים חמים בתחום האסתטיקה

עולם הטיפולים האסתטיים הפך מזה שנים רבות לחלק בלתי נפרד מחיינו. אם בעבר היה מדובר על תחום נישתי שהעסיק אנשים במעגלים מצומצמים ביותר ומשך אליו

קרא עוד »
תער גילוח
כללי
kobi

אביזרי גילוח לגילוח מושלם

נכון, עולם הטיפול הנשי הוא הרבה יותר מורכב ומחייב מזה של הגברים וכולל בתוכו הרבה מאד פעולות סיזיפיות ויומיומיות מפרכות, ועם זאת ישנה פעולה אחת

קרא עוד »