מה יותר בטיחותי? מושב בטיחות סירונה או מושב בטיחות מיי פיט?

מה יותר בטיחותי? מושב בטיחות סירונה או מושב בטיחות מיי פיט?

נולד לכם תינוק ואתם רוצים לקחת אותו ברכב לסבא וסבתא? נוסעים מידי פעם לטייל? אם כך, ברור מדוע אתם חייבים לדאוג שהרכב יהיה כמה שיותר בטיחותי עבורו. הימים שבהם התינוק היה יושב ככה סתם על אמו עברו חלפו להם, כי היום ברור שזו סכנת נפשות. לכן כדאי שתתחילו לבדוק את שוק כיסאות הבטיחות לתינוקות עוד היום, כי לא מדובר על עניין של מה בכך. אם ההתלבטות שלכם היא בין מושב בטיחות של סירונה ובין מושב בטיחות של מיי פיט, אפשר להבין ללבכם, כי מדובר על שתי חברות מוכרות שמייצרות מושבי בטיחות איכותיים ביותר. 

 

מה חשוב לברר כשקונים מושב בטיחות? 

 

יש הרבה נתונים שאתם צריכים לקחת בחשבון כשאתם מנסים לבחור את מושב הבטיחות של הילדים. לדוגמה, האם הוא יוצר על ידי חברה מוכרת? ועד כמה הוא נוח? האם יש לו את תו התקן הנדרש בישראל? בנוסף, כדי שתוכלו לבחור יותר בקלות בין מושב בטיחות של סירונה, כסא בטיחות מיי פיט או של חברות אחרות, כדאי יהיה גם לבדוק מה אומרים על הנושא הורים אחרים. ללמוד מתוך ניסיונם של ההורים האחרים זו הדרך הכי טובה שיש לקבל החלטות בנושא הזה, אז למה שלא תקראו מספר חוות דעת על מושבי בטיחות כבר עכשיו? 

 

שימו לב גם למחיר 

 

רוב ההורים בישראל עובדים מאוד קשה כדי להצליח לממן את חיי הילדים שלהם, ולכן ברור מדוע אי אפשר ככה סתם לקנות מושב בטיחות, בלי להתייחס למחיר שלו. חשוב לברר את הנקודה הזאת, להשוות מחירים וגם לראות האם יש מבצעים מיוחדים. כל עוד המחיר האטרקטיבי שאתם רואים לא בא על חשבון האיכות של מושב הבטיחות, למה שלא תיקנו מוצרים זולים יותר? 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

איך בודקים דירוג אשראי
כללי
kobi

איך בודקים דירוג אשראי?

בעבר, כל בנק או ספק שירותים פיננסיים היה מבצע חישובים והערכות משלו, על מנת לקבוע סוג של דירוג אשראי פנימי לכל לקוח. כיום, מוגדר כי

קרא עוד »
משכנתא הפוכה
כללי
kobi

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה מספקת לאנשי גיל הזהב את כל מה שהם צריכים כדי להתכלכל בכבוד ולהעלות את רמת החיים שלהם באופן משמעותי. כיצד זה עובד? בקרב

קרא עוד »