מה החשיבות של התאוששות מאסון בענן לעסק שלך?

מה החשיבות של התאוששות מאסון בענן לעסק שלך?

כל עסק חייב לפעול  ביעילות מרבית והדבר מתבטא גם בארגון כל מערכות המחשוב באופן האופטימאלי ביותר. פועל יוצא מהשימוש במערכות הללו הוא שכל המידע החשוב, התכתובת, המסמכים וכיוצא בזה מאוחסנים במרוכז. במקרים של אסונות כל המידע הנ"ל עלול להיעלם. אסונות הן: שריפות, הצפות, חבלות מכוונות, אובדן מידע, שורת פעולות המתבצעות בטעות ועוד. הצורך המיידי והברור הוא שחזור כל החומרים הללו במהירות על מנת שהעסק יוכל לחזור לתפקד היטב. זאת, כדי להמשיך ולשרת את הלקוחות בצורה מיטבית, כדי להמשיך בפעילות שיווקית, במכירות, במתן שירות ועוד.

עצירת פעילות

כל עסק פועל בדינאמיקה אשר מוכתבת על ידי המנהלים או על ידי האירועים. מידע רב מצטבר במחלקות המכירות, השיווק, המנהלה, ההנהלה, כוח האדם ועוד. מידע רב מקושר למספר מחלקות פנימיות ובנוסף ללקוחות, לספקים, לנותני שירותים חיצוניים וכדומה. אובדן המידע עוצר באחת את הפעילות. ניתן לשחזר היום מידע בקלות רבה יותר מבעבר הודות לאחסון בענן המקובל בקרב חברות בסדרי גודל שונים.  הפתרונות ניתנים בשתי דרכים עיקריות. האחת שירות התאוששות מאסון מבוסס גיבוי, והשני הינו התאוששות מאסון אוניברסאלי.

שירותי חברה במיקור חוץ

חברה מקצועית בתחום מספקת שירותיה המקצועיים ועסק הקשור עימה מקבל שירותים קבועים לניהול המערכות כולל פתרונות והכנה למקרי אסונות כאלו. ההכנות כוללות, כמובן ובין היתר, גיבוי המידע על בסיס שוטף. בעת שאסון מתרחש נכנסים מומחיה לפעולה ובעזרת טכנולוגיות גיבוי הקיימות אצלן הם מצליחים לפתור בעיות רבות ולשחזר את החומרים הללו. מומלץ לקבל שירות על בסיס קבוע מחברה בעלת מוניטין בתחום. השירות ניתן על בסיס 24/7 ונעשה בעיקר על ידי שליטה מרחוק. כך ניתן למנוע נזקים כספיים, אופרטיביים ותדמיתיים המובילים לפגיעה במוניטין.

יכול לעניין אותך גם. אופיס 365

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פמוטים מכסף
אחד מתשמישי הקדושה הנמצאים בכל בית יהודי אלו הם הפמוטים. הפמוטים אשר בהם מדליקים את נרות השבת. בכל בית...
קרא עוד »
ינו 03, 2021
איך בוחרים עורך דין לתביעות ביטוח?
התמודדות עם תביעות ביטוח זו משימה שיכולה להיות מסורבת ולא פשוטה לעתים, והרי שאם אתם רוצים להקל על...
קרא עוד »
אוג 13, 2020
איך מוצאים אנשים החייבים כסף
ברחבי הארץ ישנם לא מעט אנשים פרטיים וחברות אשר חייבים להם כסף. כאשר אדם חייב לאחר כסף, אם לא ניתן למצוא...
קרא עוד »
ינו 25, 2021