מה החשיבות של התאוששות מאסון בענן לעסק שלך?

מה החשיבות של התאוששות מאסון בענן לעסק שלך?

כל עסק חייב לפעול  ביעילות מרבית והדבר מתבטא גם בארגון כל מערכות המחשוב באופן האופטימאלי ביותר. פועל יוצא מהשימוש במערכות הללו הוא שכל המידע החשוב, התכתובת, המסמכים וכיוצא בזה מאוחסנים במרוכז. במקרים של אסונות כל המידע הנ"ל עלול להיעלם. אסונות הן: שריפות, הצפות, חבלות מכוונות, אובדן מידע, שורת פעולות המתבצעות בטעות ועוד. הצורך המיידי והברור הוא שחזור כל החומרים הללו במהירות על מנת שהעסק יוכל לחזור לתפקד היטב. זאת, כדי להמשיך ולשרת את הלקוחות בצורה מיטבית, כדי להמשיך בפעילות שיווקית, במכירות, במתן שירות ועוד.

עצירת פעילות

כל עסק פועל בדינאמיקה אשר מוכתבת על ידי המנהלים או על ידי האירועים. מידע רב מצטבר במחלקות המכירות, השיווק, המנהלה, ההנהלה, כוח האדם ועוד. מידע רב מקושר למספר מחלקות פנימיות ובנוסף ללקוחות, לספקים, לנותני שירותים חיצוניים וכדומה. אובדן המידע עוצר באחת את הפעילות. ניתן לשחזר היום מידע בקלות רבה יותר מבעבר הודות לאחסון בענן המקובל בקרב חברות בסדרי גודל שונים.  הפתרונות ניתנים בשתי דרכים עיקריות. האחת שירות התאוששות מאסון מבוסס גיבוי, והשני הינו התאוששות מאסון אוניברסאלי.

שירותי חברה במיקור חוץ

חברה מקצועית בתחום מספקת שירותיה המקצועיים ועסק הקשור עימה מקבל שירותים קבועים לניהול המערכות כולל פתרונות והכנה למקרי אסונות כאלו. ההכנות כוללות, כמובן ובין היתר, גיבוי המידע על בסיס שוטף. בעת שאסון מתרחש נכנסים מומחיה לפעולה ובעזרת טכנולוגיות גיבוי הקיימות אצלן הם מצליחים לפתור בעיות רבות ולשחזר את החומרים הללו. מומלץ לקבל שירות על בסיס קבוע מחברה בעלת מוניטין בתחום. השירות ניתן על בסיס 24/7 ונעשה בעיקר על ידי שליטה מרחוק. כך ניתן למנוע נזקים כספיים, אופרטיביים ותדמיתיים המובילים לפגיעה במוניטין.

יכול לעניין אותך גם. אופיס 365

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

הסמכה לתקן ISO 9001
כללי
kobi

הסמכה לתקן ISO 9001

הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים בדרכם אל הטמעה מוצלחת של התקן הבינלאומי במלואו. תהליך

קרא עוד »
דירות להשקעה הונגריה
כללי
kobi

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך

קרא עוד »