מה אתם צריכים לצפות מחברת ניקיון כשאתם מזמינים אותם הביתה?

מה אתם צריכים לצפות מחברת ניקיון כשאתם מזמינים אותם הביתה?

הזמנת חברת ניקיון לבית פרטי או לדירת מגורים מעלה מאוד את הסיכויים למראה מבריק ולטיפול יסודי בכל מפגעי הניקיון האבק והלכלוך שנמצאים בבית. עם כל הרצון הטוב והמאמצים של הדיירים, אנשי מקצוע מנוסים צפויים להשיג תוצאות טובות יותר כאשר הם משתמשים בחומרים ייעודיים ובכלים שונים כדי להסיר כתמים ושאריות מזון ולהבריק את הרצפות והרהיטים. לפני הזמנת הפועלים כדאי לקבל מידע והמלצות על חברות המתמחות בתחום, להגדיר תקציב ולדעת מהן הדרישות שלכם ואיזה חדרים דורשים ניקיון ברמה גבוהה במיוחד.

לרוב יהיו אלה אמבטיה והשירותים, אבל גם חדרי מגורים ומרפסות זקוקים לניקוי מדי פעם. כדאי מאוד שגם התקרות יהיו כלולות בניקוי.

הגדרת הצרכים שלכם

לפני חתימה על הסכם ניקוי והזמנת הפועלים, תצטרכו להגדיר את הצרכים שלכם ולחשב את העלויות לפי טיב העבודה וגודל החלל הדורש טיפול. ניקוי בתים ודירות אפשרי במספר שיטות וביניהן ניקוי בקיטור וסוגי פוליש שונים, ראו למשל הברקת מרצפות ברחובות! הצרכים משתנים מדירה לדירה בהתאם למצבה הפיזי, וניקיון יסודי חשוב מאוד גם לפני מעבר או איכלוס דירה, כדי שתשאירו אחריכם מקום שנעים להיות בו או תקבלו דירה ראויה למגורים.

לפני החתימה על ההסכם חשוב להגדיר את הצרכים ולהראות לנציגי החברה את התמונה המלאה, וכך תוכלו לקבל הצעת מחיר ופירוט של העבודה.

הבטחת איכות העבודה

חשוב מאוד שהעבודה שהזמנתם תהיה איכותית ותשאיר דירה נקייה ורצפות מבריקות, וכדי להבטיח זאת כדאי לבקש פירוט של הפעולות והאמצעים שיינקטו, כולל חומרי הניקוי, וכמו כן יש לדרוש תעודת אחריות לתקופה ארוכה ככל האפשר, וזאת כדי להבטיח שלא תזדקקו שוב להזמנת עבודה הכרוכה כמובן בעלויות נוספות.

כתוב/כתבי תגובה