מהו ביטוח תמ"א 38

מהו ביטוח תמ"א 38

פרויקטים מסוג תמ"א 38 נפוצים בכל רחבי הארץ, והרי שמטרתם העיקרית היא חידוש של בניינים ישנים והפיכתם לחדישים ובטוחים יותר. על מנת להבטיח שפרויקט מסוג הזה יוצא לפועל הצלחה ומתנהל כשורה, זה יהיה חשוב לעשות ביטוח תמ"א 38, אז כולל ביטוח של זכויות הדיירים מפני התנהלות רשלנית של הקבלן.

כמובן שבמסגרת פרויקט מהסוג הזה גם עובדי הבניה יכולים לבטח את עצמם מפני פגיעות ולדעת שבמידה ויקרה להם משהו לא צפוי, אז יהיה להם למי לפנות על מנת לקבל את כל מה שמגיע להם בסופו של דבר. כך שזה בוודאי משהו שאתם צריכים להביא בחשבון מבחינתכם.

 

בחירת תוכנית ביטוח מתאימה

כדי לדעת שאתם לא מסבכים את עצמכם ושתוכלו לקבל את אשר מגיע לכם במידה ותהיה התרחשות לא צפויה, אז תוכנית ביטוח תמ"א 38 שמתאימה לאופי הפרויקט שעתיד לצאת לפועל וסוג הביטוח הספציפי שבו אתם מעוניינים, זה משהו קריטי שלא יהיה כדאי לכם לוותר עליו בשם צורה.

על מנת לדעת בדיוק איזה סוג של ביטוח יהיה כדאי לכם לבחור, כמובן שאתם יכולים להתייעץ עם חברת הביטוח ולשמוע על מה שיש לה להציע לכם. זה יעזור לכם לקבל כיוון ולהבין טוב יותר מה אתם צריכים בדיוק מבחינת תנאי הביטוח על מנת לשמור על עצמכם ועל הזכויות שלכם.

 

התייעצות לפני בחירת ביטוח

דעו לכם שאם אתם רוצים להיות שלמים לחלוטין עם מה שאתם בוחרים לעשות, אז יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים להתייעץ עם חברת הביטוח באופן מעמיק לפני שאתם מקבלים החלטה בנושא. רק כך תוכלו לדעת בוודאות שאתם עושים כל מה שצרך על מנת לקדם את הפרויקט שלכם בהצלחה.

כתוב/כתבי תגובה