מי צריך ליווי עסקי?

תמיכה עסקית היא שירות המסייע לעסקים קטנים וליזמים. זה מכסה היבטים רבים של העסק ויכול לספק הדרכה בנושאי שיווק, נטוורקינג, כספים ועוד.

שירותי תמיכה וליווי לעסקים דרושים לכל סוגי העסקים, לא רק הגדולים. סוג העסק קובע איזה סוג של תמיכה נדרש – למשל, יזם עשוי להזדקק לעזרה בשיווק בעוד שעסק קטן עשוי להזדקק לעזרה בפיננסים.

עסקים מתפתחים כל הזמן וכך גם הצרכים של העובדים שלהם. אחד השינויים הנפוצים שעמם מתמודדים עסקים הוא שינוי בכוח העבודה שלהם. חל מעבר בכוח העבודה מעובדים מסורתיים לפרילנסרים. הפרילנסרים מהווים כמעט 60% מכוח העבודה והם צפויים לגדול במספרם עד 2020.

הגידול במספר הפרילנסרים הוביל לצורך בשירותי תמיכה עסקיים כגון כתיבה עסקית, שיווק, תמיכה ב-HR ו-IT. שירותים אלו יכולים להינתן על ידי סוכנויות כתיבה עצמאיות או על ידי כותבים עצמאיים בעצמם שיש להם מומחיות בתחומים מסוימים.

עסקים הופכים ליותר ויותר דיגיטליים. המשמעות היא שהם צריכים להיתמך בכלים הנכונים, כמו ניתוח נתונים ובינה מלאכותית. במקביל, עסקים נאבקים בעומס העבודה שלהם. הם צריכים לנהל את זרימות העבודה שלהם ביעילות ולוודא שהם לא מפסידים הזדמנויות.

זה המקום שבו התמיכה העסקית שימושית. כלי תמיכה עסקיים מסייעים בניהול זרימות עבודה ביעילות ומספקים תובנות כיצד להגדיל הכנסות, להפחית עלויות וכו'.

עסקים מכל הגדלים והענפים זקוקים לעזרה מתמיכה עסקית. חשוב להבין את סוגי התמיכה העסקית השונים הקיימים על מנת למצוא את הפתרון המתאים לצרכים שלכם.

ניתן לחלק את התמיכה העסקית לשתי קטגוריות:

1) ישיר: עסקים מספקים שירותים כגון הנהלת חשבונות, IT, משאבי אנוש, שיווק ומשימות אדמיניסטרטיביות אחרות.

2) עקיף: עסקים מספקים משאבים כגון שטחי משרדים או ציוד המשמשים עסקים או אנשים אחרים.

צרו קשר לקבלת שירותי ייעוץ עסקי >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גרים באזור השרון? – מגשי אירוח בהרצליה יסדרו לכם ארוחה חגיגית מושלמת!
מי שגר באזור השרון ובעיקר בהרצליה, יודע עד כמה קלה ההגעה ממקום למקום, רכישת פריטים וכל פעולה שצריך...
קרא עוד »
נוב 17, 2018
5 דברים לדעת לפני שמתחילים חידוש אמבטיות
כל מי שעוקב אחרי תחום העיצוב לבית יכול לראות בעשור האחרון מונח חדש שנכנס לתחום, זה נקרא "חידוש" אנחנו...
קרא עוד »
דצמ 28, 2018
רכישת נכס להשקעה
רכישת נכס להשקעה היא השקעה טובה לכל תקציב. יש לו פוטנציאל לייצר הרבה תזרים מזומנים ברגע שהוא יתפתח....
קרא עוד »
אוק 17, 2022