למה חברה לפיתוח אפליקציות ולא פרילאנס?

למה חברה לפיתוח אפליקציות ולא פרילאנס?

אם אתם עוסקים בפיתוח אפליקציות, או שאתם מפתחים אפליקציה בפעם הראשונה: הרי שצפויה לכם דרך לא קצרה בהגעה אל היעד. עם זאת, מי שיפתח את הדבר הבא בתחום היישומים – יזכה להכרה פנומנלית  בכל העולם, וכמובן לתשואות והחזר על השקעתו, כמו גם רווחים עתידיים.

בשל העובדה שפיתוח דורש לא מעט שלבים כמו שלב התכנון, אפיון האפליקציה, עיצוב, בניית מודל מתאים ובחינת המוצר הסופי – רבים מתבלטים בין בחירת איש מקצוע פרילנס שיסייע להם בתהליך, וישנם כאלה אשר פונים אל חברת פיתוח אפליקציות מקצועית.

אז במה כדאי לבחור? הנה כמה יתרונות בבחירת חברה טובה לפיתוח אפליקציות:

ניסיון – כאשר בוחרים חברה טובה, אפשר לבחור במקצוענים להם ניסיון רב, ולהכיר את הפרויקטים שביצעה החברה. חברות שמציגות אתרי אינטרנט מקצועיים ואינפורמטיביים, יאפשרו לכם בחינה של הפרויקטים שביצעו, כבר לפני שלב יצירת הקשר עם המומחים.

מעבר על כלל השלבים – כפי שהזכרנו, בפיתוח מסוג זה, ישנם מספר שלבים שיש לעבור. בעוד שעיצוב, תכנון ותכנות הם חלק בלתי נפרד מהשלבים. בחירת חברה מקצועית תאפשר לכם מספר אנשי מקצוע שיקנו לכם תהליך קל ואפקטיבי יותר.

אפיון ואיסוף דרישות – בזמן שבוחרים חברה מקצועית של פיתוח אפליקציות, אפשר לבצע את כלל הפעולות על ידי המומחים. בכך ניתן לבצע בקלות: אפיון, איסוף דרישות, הגדרת המוצר וזיהוי של הצרכים. מי שיבחר בחברה מקצועית, יוכל להנות מתהליכים כמו כתיבה, פיתוח תוכנות, ביצוע ארכיטקטורת תוכנה, מחקר וביצוע אלגוריתמים, פיתוח צד לקוח, 'סיעור מוחות', הוכחות היתכנות וכל מה שנדרש בהליך תקין של הנדסת תוכנה.

ומה היתרונות בבחירת פרילנסר?

במידה ותבחרו פרילנסר שיפתח עבורכם את האפליקציה – תוכלו להוזיל עלויות באופן משמעותי. עם זאת, בחירה מסוג זה עלולה להיות מסוכנת, שכן אין התחייבות כי תקבלו תמיכה או שירות, כמו גם שלא תמיד מדובר באדם אשר מכיר ויודע לספק את כלל השלבים הדרושים בפיתוח. לכן יש לקחת בעת בחשבון בעת הבחירה את כל היתרונות והחסרונות.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

ייעוץ לבנייה ירוקה
כללי
kobi

לבנות נכון – לבנות ירוק

אפשר להגיד שבנייה ירוקה היא כבר מזמן לא טרנד חולף ושהיא ממש פה בשביל להישאר, מעודדת את העולם ללכת בדרכיה. הבנייה הירוקה לא מיטיבה רק

קרא עוד »