למה חשוב להשקיע בריהוט למרחב הציבורי

ריהוט רחוב מבטון

לא אחת קורה שאנחנו מתייחסים למרחב הציבורי רק בתור אזורים שונים שבהם אנחנו עוברים, בלי לחשוב על השימושיות של כל אזור כזה. עם זאת, חשוב להבין: כל המרחב הציבורי, כפי שהשם שלו מעיד, נועד כדי שהאנשים שעוברים בו ותושבי העיר יוכלו לעשות בו שימוש. לכן ברור מדוע צריך להשקיע לא רק בעיצוב הרחובות ובנטיעת עצים, אלא גם בריהוט שמיועד למרחב הציבורי. זה לא משנה אם מדובר על ריהוט רחוב מבטון או על פתרונות הצללה שונים, כי מה שבטוח זה שהציבור ייהנה מכך מאוד. ריהוט שמיועד למרחב הציבורי הופך את הכול להרבה יותר נגיש ושימושי, נוח ויעיל, כך שרצוי מאוד להשקיע בעניין הזה מחשבה. 

באיזה ריהוט ציבורי כדאי לבחור? 

אם חשבתם לרגע שהבחירה בריהוט למרחב הציבורי תהיה פשוטה, דעו שאתם טועים. מכיוון שהחשיבות של ריהוט למרחב הציבורי ידועה ומוכרת, ברור שיש גם מגוון אדיר של אפשרויות ולא מעט חברות מובילות שעוסקות בתחום הזה. לכן עולה השאלה: במה כדאי לבחור? ואיזה ריהוט באמת יעשה את העבודה? חשוב תחילה להגדיל לאיזה מקום אתם בוחרים את הריהוט, כי זה בהחלט ישפיע על השאלה במה אתם רוצים להשקיע. לדוגמא: האם מדובר על ריהוט שצריך להתאים לאזור גן משחקים? או פארק גדול שמשמש בעיקר הורים שמלווים ילדים? או שאולי מדובר על ריהוט רחוב שכולם רוצים לשבת עליו וליהנות בו כמה דקות ביום? 

אל תשכחו להשקיע בפתרונות הצללה שונים 

עוד נקודה שצריך לקחת בחשבון כשרוצים לרכוש ריהוט עבור המרחב הציבורי, זו השאלה של ההצללה. כולנו יודעים שכמעט בכל ימות השנה יש שמש יוקדת וחזקה בישראל, מה שמעורר את הדילמה בנושא ההצללה. אם לא יהיה צל ברחובות השונים אתם תראו שאנשים ימנעו מלעבור בהם, מה שיהפוך חלק מהעיר להרבה פחות אטרקטיבי ונגיש. לעומת זאת, אם תדאגו לפתרונות הצללה שונים, גם בשתיים בצהריים באוגוסט אתם תראו אנשים שעוברים באותם רחובות ופארקים. לכן שווה להשקיע בכך ולעשות תכנית ברורה לפני שמתחילים לבחור ריהוט ופתרונות הצללה כאלה ואחרים, בדקו באתר זה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

ימי קורונה
כללי
kobi

ימי קורונה: כך תישארו מעודכנים!

התפרצות נגיף קורונה בישראל הובילה לבהלה רבה בקרב האזרחים, כשרבים מבקשים להישאר מעודכנים בכל הנוגע להתפשטות הנגיף, לרבות המקומות בהם שהו חולי קורונה. כיצד ניתן

קרא עוד »
בוש לכלבים וחתולים
כללי
kobi

בוש לכלבים וחתולים

בוש נחשבת ללא ספק לאחת מהחברות המוכרות והידועות ביותר, המתמחות במזון לכלבים ולחתולים כמו פרו פלאן. החברה ממוקמת בגרמניה והיא הוקמה אי שם ב- 1960.

קרא עוד »