למה כדאי לקחת ייעוץ משכנתאות פרטי?

למה כדאי לקחת ייעוץ משכנתאות פרטי?

אנשים רבים אשר מעוניינים לקחת הלוואת משכנתא מתלבטים האם להתייעץ עם יועץ משכנתא פרטי או שמא להיעזר בשירותיו של יועץ המשכנתא של הבנק. במאמר זה נרחיב לגבי היתרונות של שירות ייעוץ משכנתא פרטי. התחילו לקרוא.

רוצים ללמוד בעצמכם? הירשמו לקורס ייעוץ משכנתאות >>>

מדוע להתייעץ עם יועץ משכנתא?

הלוואת משכנתא היא הלוואה גדולה אשר מתפרסת לתקופת החזר של שנים רבות. משום כך, חשוב שכל אחד יבחר את המסלול המתאים ביותר לצרכיו הן מבחינת תקופת החזר והן מבחינת ריביות לאורך השנים. יועץ משכנתא הוא אותו מומחה אשר יכול לעזור בכל הקשור אל ייעוץ באם אותו מסלול בו מעוניינים לבחור אכן מתאים לאותו יחיד או זוג מבחינה מימונית. 

בכדי להגיע למסקנה באשר למסלול המתאים ביותר, היועץ יבנה עבור מבקשי המשכנתא תמהיל משכנתא מותאם אישית ולאחר בחירת המסלול המתאים ביותר הוא אף יוכל לנהל משא ומתן עם הבנקים וזאת על מנת להשיג עבור הלקוחות את הריביות הטובות ביותר. בנוסף, יש אפשרות שהיועץ לא רק ילווה את הלקוח עד שלב לקיחת הלוואת המשכנתא אלא גם יבחן פעם בשנה את הלוואת המשכנתא הקיימת וזאת בכדי לראות האם היא אכן מתאימה ללקוח או שמא יש להתאים משכנתא חדשה לצרכים של הלקוח. 

 

יועץ משכנתא פרטי או של הבנק?

ראשית כל חשוב לדעת שכיוון שלוקחים הלוואה מהבנק יועץ המשכנתא של הבנק אינו אובייקטיבי. הוא אמנם יספק לכם הסבר וימליץ מסלול משכנתא זה או אחר אך אם מעוניינים לוודא שמדובר על יועץ אובייקטיבי אשר יאמר לכם מה הכי טוב ללא נאמנות כלשהי לבנק, אלא רק ללקוחותיו, הכתובת הנכונה היא שירות ייעוץ משכנתאות פרטי.

יתרונות נוספים של יועץ משכנתאות פרטי לעומת יועץ של הבנק הם: זמינות מרבית לבניית תמהיל משכנתא לאחר היכרות ולמידת הצרכים של הלקוח וכן המטרה. המטרה של יועץ משכנתאות פרטי היא שלקוחותיו יבחרו במשכנתא במחיר משתלם (ריביות נמוכות) וזאת לעומת יועץ משכנתא של הבנק אשר מעוניין למכור ללקוחותיו משכנתאות עם ריביות אשר משתלמות לבנק בו הוא עובד.

כתוב/כתבי תגובה